Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ
2021 թվականի դեկտեմբերը Խոյերի համար կլինի տարվա լավագույն ամիսներից մեկը։ Կարևոր քայլեր կձեռնարկեք և ճակատագրական որոշումներ կկայացնեք, որոնք շատ շուտով կփոխեն ձեր կյանքը դեպի լավը։
2021 թվականի դեկտեմբերին Խոյերը ստեղծագործական և ֆիզիկական ուժի վերելք կունենան, կլինեն ակտիվ, եռանդուն, հետևաբար կկարողանան դիմակայել դեկտեմբերի 7-ից հետո հնարավոր դժվարություններին։
Սակայն դեկտեմբերի սկզբին նրանք կկարողանան շատ հաջող գործել, գտնել յուրահատուկ գաղափարներ, որոնք կօգնեն նրանց առաջ գնալ բիզնեսում, ավելացնել իրենց եկամուտը։
Խոյերը կկարողանան ստանալ ազդեցիկ մարդկանց աջակցությունը, հովանավորներ գտնել, և դա կարող է լավ հեռանկարներ բացել հաջորդ տարվա համար:
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 12, 17, 22, 27, 31
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 14, 19, 24, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021թ․ Ցուլ
Ցուլերը 2021 թվականի դեկտեմբերին շատ անելիքներ կունենան։ Այժմ դուք հիմք եք դնում ապագա հաջողության համար, ուստի հանգստանալու ժամանակը չէ:
2021 թվականի դեկտեմբերի առաջին և երկրորդ տասնամյակները շատ բարդ և աններդաշնակ շրջան են Ցուլերի համար՝ առաջին հերթին առողջական, բիզնեսի և ստեղծագործական առումով։
Այս ժամանակահատվածում իրադարձությունները բավականին դինամիկ կզարգանան, հետևաբար, ակամա, Ցուլերից շատերը կարող են ներգրավվել ինչ-որ գործերի և խնդիրների մեջ, հատկապես այնպիսիներում, որոնք պայմանավորված են հանրային ֆինանսներով, համատեղ սեփականությամբ: Սա կարող է ազդել գործընկերների հետ հարաբերությունների վրա, հետևաբար հնարավոր են կոնֆլիկտներ, շահերի բախում, ազդեցության ոլորտների և փողի բաժանում։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 11, 15, 20, 26, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 9, 13, 18, 22, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Երկվորյակ
Երկվորյակները 2021 թվականի դեկտեմբերին պետք է ուշադրություն դարձնեն նրանց, ովքեր իրենց օգնության կարիքն ունեն։ Բայց, միևնույն ժամանակ, չպետք է մոռանան իրենց մասին։ Պետք է սովորել, թե ինչպես համատեղել հակադրությունները:
Մինչև 2021 թվականի դեկտեմբերին 20-ը Երկվորյակի էներգիան կլինի բավականին բարձր մակարդակի վրա, սակայն Տիեզերքի աններդաշնակ տատանումները հնարավոր է ազդեն այդ էներգիայի կայունության վրա, ինչը կարող է առաջացնել Երկվորյակների վարքի անկանխատեսելիություն, տրամադրության փոփոխություններ՝ ավելորդ հուզմունքից դեպի պասիվություն և անտարբերություն։
Ամսվա սկզբին՝ մինչև դեկտեմբերի 7-ը, Երկվորյակները ունակ կլինեն բավականին արդյունավետ գործել, կկարողանան գերազանց արդյունքների հասնել մարզումների, միջնորդության, բանակցությունների կազմակերպման, շնորհանդեսների ոլորտներում, իսկ ճամփորդությունները կարող են շատ հետաքրքիր և օգտակար լինել։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 12, 17, 23, 27, 31
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 14, 19, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Խեցգետին
Խեցգետինները 2021 թվականի դեկտեմբերին ստիպված կլինեն հաղթահարել հին պարտքերը՝ բարոյական և ֆինանսական։ Ավելի լավ է հասցնել դա անել մինչև նոր տարի, որպեսզի հաջորդ տարի կյանքը սկսի զրոյից՝ առանց պարտքային պարտավորությունների։
2021 թվականի դեկտեմբերի առաջին և երկրորդ տասնամյակները Խեցգետինների համար հուզական և ֆիզիկական առումով թուլացման շրջան է, ուստի նրանք կարող են անպաշտպան լինել Տիեզերքի աններդաշնակ ազդեցությունից, որը կազդի շատերի վրա 2021 թվականի դեկտեմբերի 7-ից մինչև 20-ը: Այդ շրջանում նրանց վրա կարող է ընկնել պարտավորությունների, հրատապ գործերի ու խնդիրների մեծ ծավալ, որը թույլ չի տա հանգստանալ ու լուռ նստել։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 11, 16, 21, 25, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 9, 13, 18, 23, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Առյուծ
Առյուծի համար 2021թ.-ի դեկտեմբերը նման կլինի լիսեռի: Սպիտակ և սև, ակտիվություն և պասիվություն, ուրախություն և տխրություն: Դուք աշխարհը կճանաչեք տարբեր կողմերից: Եվ սա է կյանքի հրաշքը։
2021 թվականի դեկտեմբերը շատ Առյուծների համար բավականին ակտիվ և բուռն շրջան է, կենսական էներգիայի բարձր մակարդակը կօգնի նրանց հաղթահարել բացասական իրավիճակներն ու խնդիրները, որոնք հնարավոր են 2021 թվականի դեկտեմբերի 7-20-ը։
Իսկ ամսվա սկզբին հանգամանքների և գործարար ակտիվության բարենպաստ համադրությունը կնպաստի բեղմնավոր և հաջող գործունեության։
Առյուծներից շատերը կցուցաբերեն լավատեսություն, ոգեշնչում, ստեղծագործական ունակություններ, կցանկանան լինել տեսադաշտում, հիացական հայացքներ որսալ։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 13, 18, 23, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 7, 11, 16, 20, 26, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Կույս
Աստղագուշակը 2021 թվականի դեկտեմբեր ամսվա համար Կույսերին խորհուրդ է տալիս կատարյալ կարգի բերել բոլոր գործերը, հատկապես նրանք, որոնք վերաբերում են ընտանիքին։ Մի՛ տարեք խնդիրների բեռը գալիք տարի:
Ընդհանրապես, 2021 թվականի դեկտեմբերը Կույսերի համար կարող է բավականին աններդաշնակ շրջան դառնալ, որը կապված կլինի տնային գործերի, սիրելիների և երեխաների հետ ունեցած խնդիրների հետ։
Կենսական էներգիայի թուլացած պաշարը կարող է նրանց ավելի իներտ, էմոցիոնալ անկայուն դարձնել:
Ամսվա սկզբին՝ մինչև 2021 թվականի դեկտեմբերի 5-ը, դրական տիեզերական ազդեցությունները դեռ կպահպանվեն, ուստի համագործակցության և բիզնես որակների դրսևորման հետաքրքիր ստեղծագործական շրջան կլինի։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 11, 15, 21, 25, 29
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 9, 13, 17, 23, 27, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Կշեռք
Կշեռքների համար 2021 թվականի դեկտեմբերը շատ արդյունավետ և դինամիկ կլինի։ Դուք հմտորեն գլուխ կհանեք ձեզ հանձնարարված բոլոր առաջադրանքներից։ Ձեր խելացիությունը, խորաթափանցությունը, հնարամտությունը և աշխատունակությունը բարձրության վրա կլինեն:
2021 թվականի դեկտեմբերը շատ Կշեռքների համար ակտիվ, բայց դժվար ժամանակաշրջան է, հատկապես դեկտեմբերի 7-20-ը, երբ մեծ է ֆինանսական ոլորտում ձախողումների, ինչպես նաև սխալների ու ինքնախաբեության հավանականությունը։
Ոչ ճշգրիտ տեղեկատվությունը կարող է ազդել նաև Կշեռքների դիրքի վրա, ուստի նրանք պետք է շատ զգույշ լինեն փաստաթղթերի հետ աշխատելիս, ինչպես նաև չվստահեն պատահական աղբյուրներին:
Այս շրջանում Կշեռքները կարող են ներգրավվել բարդ հարցերի լուծման մեջ, ստիպված կլինեն ծանոթանալ նոր մարդկանց հետ, ճանապարհորդել, հարթել այլոց կոնֆլիկտներն ու խնդիրները։
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 16, 20, 24, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Կարիճ
Կարիճները շատ աշխատանք ունեն անելու 2021 թվականի դեկտեմբերին։ Ամիսը կլինի թեժ, բայց արդյունավետ։
2021 թվականի դեկտեմբերին Կարիճների մեծամասնությունն այնքան ակտիվ չի լինի, որքան նախորդ ամիս, նրանց մոտ հավանական են հիվանդություններ, տրամադրության փոփոխություններ, որոնք կազդեն նրանց հաղորդակցության և կենսունակության վրա։
Եվ միայն ամսվա սկզբին ավելի դրական կոսմոբիոլոգիական տատանումները կնպաստեն ուրիշների հետ ավելի կայուն հարաբերություններին, բեղմնավոր ու կառուցողական փոխգործակցությանը։
Կդրսևորվի նրանց տաղանդը որպես ձեռնարկատեր, հետևաբար, շատերի համար եկամուտներն ավելացնելու, կենսապայմանները բարելավելու ցանկությունը բավականին արդիական կդառնա։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 11, 15, 19, 26, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 9, 13, 17, 22, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Աղեղնավոր
Աղեղնավորները 2021 թվականի դեկտեմբերին կրկին իրենց կզգան փոփոխությունների շեմին։ Այո, հանգիստ, հաշվարկված կյանքը հաստատ ձեզ համար չէ։
2021 թվականի դեկտեմբերն Աղեղնավորների համար շատ կարևոր և դինամիկ ամիս է։ Ակտիվ էներգիաների շնորհիվ նրանք կկարողանան ձերբազատվել անցած ամսվա բազմաթիվ զսպող միտումներից, վերացնել լճացումը բիզնեսում և իրենց ավելի վստահ ու անկաշկանդ զգալ։
Կմեծանա փոփոխությունների, պլանավորված ծրագրերի իրականացման ցանկությունը, հետևաբար որոշ անհամբերությունն ու վճռականությունը նրանցից շատերին կարող են մղել հապճեպ գործողությունների։
• Բարենպաստ օրերը՝ , 5, 9, 13, 17, 23, 27, 31
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 11, 15, 21, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրի համար 2021 թվականի դեկտեմբերը բավականին բարդ ամիս է լինելու։ Մի կողմից՝ պետք է հրաժեշտ տալ անցյալին, մյուս կողմից՝ ակտիվորեն կերտել ապագան։
2021 թվականի դեկտեմբերն Այծեղջյուրի նշանի մարդկանց համար տարվա ամենաաններդաշնակ շրջանն է, քանի որ նրանց տարեկան ցիկլն ավարտվում է, էներգետիկ ներուժը փոխվում, ուստի բազմաթիվ խնդիրներ՝ ինչպես առողջական, այնպես էլ գործնական առումով, կարող են սրվել։
Միևնույն ժամանակ, տիեզերական աններդաշնակ ազդեցությունը կազդի շատ մարդկանց վարքի և տրամադրության վրա։ Այս ամենը կարող է նպաստել նրան, որ Այծեղջյուրների բիզնեսում և կյանքում կարող է գալ լճացման ժամանակաշրջան։
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 14, 19, 24, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 12, 17, 22, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ. Ջրհոս
Ջրհոսների համար 2021 թվականի դեկտեմբերը զարմանալի ամիս կլինի, որտեղ ամեն ինչ հատվում է՝ ներկան, անցյալը և ապագան:
2021 թվականի դեկտեմբերի առաջին և երկրորդ տասնամյակները բավականին ակտիվ և բուռն ժամանակներ են Ջրհոսների համար, երբ կարող են տեղի ունենալ կարևոր իրադարձություններ, որոնք կփոխեն նրանց կյանքն ու պլանները։ Նրանց էներգիան կլինի բավականին ակտիվ, բայց անկայուն, ինչը կարող է առաջացնել էմոցիոնալ պոռթկումներ, բուռն կրքեր՝ փոխարինվելով ապատիայով ու անտարբերությամբ։
Այս շրջանում հնարավոր են անհամապատասխանություններ ու սխալներ բիզնեսում, դժվարություններ՝ գործընկերների ու ղեկավարների հետ հարաբերություններում։
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 9, 13, 18, 23, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 11, 15, 21, 26, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ դեկտեմբեր 2021 թ․ Ձկներ
Ձկների համար 2021 թվականի դեկտեմբերը կլինի տարվա ամենաանկանխատեսելի և դժվար ամիսներից մեկը: Դեկտեմբերի առաջին և երկրորդ տասնամյակները աններդաշնակ ժամանակ են առաջին հերթին Ձկների առողջության համար, ինչը, սակայն, կազդի նրանց ողջ կյանքի վրա։
Գործերի և պարտականությունների առատությունը, որոնք կարող են նրանց բաժին ընկնել, կարող են հանգեցնել նյարդային խանգարումների, հոգնածության, հրահրել բախումներ ուրիշների հետ: Ուստի Ձկները ստիպված կլինեն մոռանալ իրենց ցանկությունների ու ծրագրերի մասին և գործել ստեղծված իրավիճակին համապատասխան՝ ըստ վերադասի պահանջների ու մասնագիտական անհրաժեշտության։

Гороскоп на декабрь 2021
Декабрь 2021 года для Овна будет одним из лучших месяцев в году. Вы сделаете важные шаги и примите судьбоносные решения, которые очень скоро изменят вашу жизнь к лучшему.
B декабре 2021 Овны будут находиться на подъеме творческих и физических сил, они будут деятельны, энергичны, поэтому сумеют противостоять трудностям, которые возможны после 7 декабря.
А вот в начале декабря они смогут действовать весьма успешно, находить оригинальные идеи, которые им помогут продвинуться в делах, увеличить свои доходы.
Овны смогут заручиться поддержкой влиятельных лиц, найти спонсоров, и это может открыть неплохие перспективы на следующий год.
• Благоприятные дни для Овна в декабре 2021: 4, 8, 12, 17, 22, 27, 31
• Неблагоприятные дни для Овна в декабре 2021: 2, 6, 10, 14, 19, 24, 29
Гороскоп на декабрь 2021 Телец
Тельцу в декабре 2021 года предстоит много работы. Сейчас вы закладываете фундамент будущих успехов, поэтому не время расслабляться.
Первая и вторая декады декабря 2021 - весьма сложный и дисгармоничный период для Тельца, прежде всего для здоровья, делового и творческого настроя.
В этот период события будут развиваться довольно динамично, поэтому невольно многие из Тельцов могут быть вовлечены в какие-то дела и проблемы, особенно объединенные общественными финансами, совместной собственностью. Это может стать камнем преткновения в отношениях с партнерами, поэтому возможны конфликты, столкновение интересов, раздел сфер влияния и денег.
• Благоприятные дни для Тельца в декабре 2021: 3, 7, 11, 15, 20, 26, 30
• Неблагоприятные дни для Тельца в декабре 2021: 5, 9, 13, 18, 22, 28
Гороскоп на декабрь 2021 Близнецы
Близнецам в декабре 2021 года стоит обратить внимание на тех, кому нужна ваша помощь. Но, при этом нельзя забывать и о себе. Придется научиться совмещать противоположное.
В течение декабря 2021, вплоть до 20 числа, энергетика Близнецов будет находиться на довольно высоком уровне, однако дисгармо-ничные влияния Космоса могут повлиять на стабильность этой энергии, что может обусловить непредсказуемость в поведении Близнецов, перепады настроения от чрезмерного возбуждения до пассивности и апатии.
В начале месяца, до 7 декабря, Близнецы смогут действовать вполне эффективно, они смогут достичь отличных результатов в обучении, в посреднической деятельности, в организации переговоров, презентаций, и поездки могут оказаться весьма интересными и полезными.
• Благоприятные дни для Близнецов в декабре 2021: 4, 8, 12, 17, 23, 27, 31
• Неблагоприятные дни для Близнецов в декабре 2021: 2, 6, 10, 14, 19, 25, 29
Гороскоп на декабрь 2021 Рак
Раку в декабре 2021 года придется разбираться со старыми долгами, как моральными, так и финансовыми. Лучше успеть, это сделать до нового года, чтобы в следующем году начать жизнь с чистого листа, без долговых обязательств.
Первая и вторая декады декабря 2021 для Раков - это - период ослабленного эмоционального и физического тонуса, поэтому они могут оказаться незащищенными перед дисгармоничными влияниями Космоса, которые будут воздействовать на многих людей в период с 7 по 20 декабря 2021. В это время на них может свалиться большая масса обязательств, неотложных дел и проблем, которые не позволят им расслабиться и отсидеться в тиши.
• Благоприятные дни для Рака в декабре 2021: 3, 7, 11, 16, 21, 25, 30
• Неблагоприятные дни для Рака в декабре 2021: 5, 9, 13, 18, 23, 27
Гороскоп на декабрь 2021 Лев
Для Льва декабрь 2021 года будет похож на американские горки. Белое и черное, активность и пассивность, радость и печаль. Вы познаете мир с разных сторон. И в этом чудо жизни.
Декабрь 2021 - весьма активный и беспокойный период для многих Львов, высокий уровень жизненной энергии поможет им справляться с негативными ситуациями и проблемами, которые возможны с 7 по 20 декабря 2021.
А в начале месяца благоприятное стечение обстоятельств и деловая активность Львов будут способствовать плодотворной и успешной дея-тельности.
Многие из них 6удут демонстрировать оптимизм, воодушевление, творческий настрой, им захочется быть на виду, ловить восхищенные взгляды.
• Благоприятные дни для Льва в декабре 2021: 4, 9, 13, 18, 23, 28
• Неблагоприятные дни для Льва в декабре 2021: 2, 7, 11, 16, 20, 26, 30
Гороскоп на декабрь 2021 Дева
Девам гороскоп на декабрь 2021 года рекомендует привести все дела в идеальный порядок, особенно те, которые касаются семьи. Не тащите груз проблем в следующий год.
В целом декабрь 2021 может оказаться для Дев довольно дисгармоничным периодом, который будет связан с домашними делами и проблемами с близкими людьми, с детьми.
Ослабленный запас жизненной энергии может сделать их более инертными, эмоционально неустойчивыми.
Хотя в начале месяца, до 5 декабря 2021, еще сохранятся позитивные космические воздействия, поэтому это будет интересный творческий период для сотрудничества и проявления деловых качеств.
• Благоприятные дни для Девы в декабре 2021: 3, 7, 11, 15, 21, 25, 29
• Неблагоприятные дни для Девы в декабре 2021: 5, 9, 13, 17, 23, 27, 31
Гороскоп на декабрь 2021 Весы
Для Весов декабрь 2021 года будет очень продуктивным и динамичным. Вы умело справитесь со всеми поставленными перед вами задачами. Ваш интеллект, эрудиция, смекалка и трудоспособность будут на высоте.
Декабрь 2021 для многих Весов - период активный, но непростой, особенно с 7 по 20 декабря, когда высока вероятность неудач в финансовой сфере, а также ошибок, самообманов.
Недостоверная информация также может повлиять на положение Весов, поэтому им надо быть очень внимательными при работе с документами, а также не доверять случайным источникам.
В это время Весы могут быть втянуты в решение непростых вопросов, им придется встречаться с новыми людьми, совершать поездки, улаживать чужие конфликты и проблемы.
• Благоприятные дни для Весов в декабре 2021: 4, 8, 12, 18, 22, 28
• Неблагоприятные дни для Весов в декабре 2021: 2, 6, 10, 16, 20, 24, 30
Гороскоп на декабрь 2021 Скорпион
Скорпионам в декабре 2021 года предстоит много работы. Месяц будет жарким, но результативным.
B декабре 2021 большинство Скорпионов будут не так активны, как в прошлом месяце, вероятны недомогания, перепады настроения, что отразится на их коммуникабельности и жизнедеятельности.
И только в начале месяца более позитивные космобиологические вибрации будут способствовать более стабильным отношениям с окружающими, плодотворному и конструктивному взаимодействию.
Проявится их талант предпринимателя, поэтому стремление к увеличению своих доходов, к улучшению условий жизни для многих станет вполне актуальным.
• Благоприятные дни для Скорпиона в декабре 2021: 3, 7, 11, 15, 19, 26, 30
• Неблагоприятные дни для Скорпиона в декабре 2021: 5, 9, 13, 17, 22, 28
Гороскоп на декабрь 2021 Стрелец
Стрельцы в декабре 2021 года вновь почувствуют себя на пороге перемен. Да, спокойная, размеренная жизнь – это точно не для вас.
Декабрь 2021 для Стрельцов - весьма важный и динамичный месяц. Благодаря активным энергиям они смогут избавиться от многих тормозящих тенденций прошлого месяца, ликвидировать застой в делах и почувствовать себя более уверенными несвободными.
Возрастет их стремление к переменам, к осуществлению намеченных плрнов, поэтому некоторая нетерпимость и решительность могут подталкивать многих из них на необдуманные поступки.
• Благоприятные дни для Стрельца в декабре 2021: 1, 5, 9, 13, 17, 23, 27, 31
• Неблагоприятные дни для Стрельца в декабре 2021: 3, 7, 11, 15, 21, 25, 29
Гороскоп на декабрь 2021 Козерог
Для Козерога декабрь 2021 года будет достаточно сложным месяцем. С одной стороны, вам необходимо попрощаться с прошлым, с другой – активно сотворять свое будущее.
Декабрь 2021 для людей знака Козерога - самый дисгармоничный период в году, поскольку заканчивается их годовой цикл, меняется их энергетический потенциал, поэтому многие проблемы, как в плане здоровья, так и их поступков, могут обостриться.
При этом дисгармоничное космопланетарное воздействие повлияет на поведение и настроение многих людей. Все это может способствовать тому, что в делах и в жизни Козерогов может наступить пора застоя.
• Благоприятные дни для Козерога в декабре 2021: 2, 6, 10, 14, 19, 24, 30
• Неблагоприятные дни для Козерога в декабре 2021: 4, 8, 12, 17, 22, 27
Гороскоп на декабрь 2021 Водолей
Для Водолея декабрь 2021 года будет удивительным месяцем, в котором пересечется все: и настоящее, и прошлое и будущее.
Первая и вторая декады декабря 2021 - достаточно активное и сумбурное время для Водолеев, когда могут произойти важные события, меняющие их жизнь и планы.
Их энергетика будет достаточно активной, но нестабильной, из-за чего могут возникать эмоциональные всплески, накал страстей, чередующиеся с апатией и вялостью. В это время возможны нестыковки и ошибки в делах, а также трудности в отношениях с коллегами, начальством.
• Благоприятные дни для Водолея в декабре 2021: 1, 5, 9, 13, 18, 23, 28
• Неблагоприятные дни для Водолея в декабре 2021: 3, 7, 11, 15, 21, 26, 30
Гороскоп на декабрь 2021 Рыбы
Для Рыб декабрь 2021 года будет одним из самых непредсказуемых и сложных месяцев в году.
Первая и вторая декады декабря 2021 - дисгармоничное время, прежде всего, для здоровья Рыб, что, впрочем, скажется и на всей их жизнедеятельности.
Обилие дел и обязанностей, которые могут выпасть на их долю, могут приводить к нервным срывам, усталости, провоцировать конфликты с окружающими. Поэтому Рыбам придется забыть о своих желаниях и планах и действовать в соответствии с возникающей ситуацией, с требованиями начальства и профессиональной необходимостью.