Անդրա Դեյն առաջին անգամ մեկնաբանել է Բրեդ Փիթի հետ սիրավեպի մասին լուրերը
Լավ նորություն բոլոր կին երկրպագուների համար: Կարծես թե, այնուամենայնիվ, հոլիվուդյան սրտակերն ազատ է:
36-ամյա երգչուհին և վերջերս կայացած Օսկար 2021-ի կարմիր գորգի բացարձակ աստղը նախ մեկնաբանել են Փիթի հետ սիրավեպի մասին լուրերը, ով իբր խնդրել է իր հեռախոսահամարը և ժամադրություն նշանակել պաշտոնական արարողությունից անմիջապես հետո:
Entertainment Tonight-ին տված հարցազրույցում երգչուհին հայտարարել է, որ ինքը «երբեք չի հանդիպել» Բրեդին: «Մենք նույնիսկ միմյանց չենք ճանաչում,- վրդովված ասել է Դեյը։-Այս պատմությունը օդից հորինած է»:
Անդրան ասել է, որ նույնիսկ իր քույրն է հավատացել այս «անմիտ պատմությանը» ու իրենից մանրամասներ է ցանկացել իմանալ: Այնուամենայնիվ, նա նշել է, որ հոլիվուդյան սրտակերին համարում է «գերտաղանդավոր և հիանալի»։
Նախկին կնոջ՝ Անջելինա Ջոլիի հետ ամուսնալուծության շարունակվող դրամայի և խնամակալության ֆոնին հայտնի էր միայն օսկարակիր դերասանի մեկ սիրավեպի մասին՝ գերմանացի մոդել Նիկոլ Պոտուրալսկու հետ:

Андра Дэй впервые прокомментировала слухи о романе с Брэдом Питтом
36-летняя певица и абсолютная звезда недавней красной дорожки «Оскара-2021» впервые прокомментировала слухи о романе с Питтом, который якобы попросил ее номер телефона и устроил свидание сразу после памятной церемонии.
В интервью Entertainment Tonight девушка заявила, что с Брэдом она «никогда не встречалась». «Мы даже не знаем друг друга! — возмущенно отметила Дэй. — Эта история возникла из воздуха».
Андра сказала, что даже ее родная сестра поверила в эту «немыслимую историю» и требовала от нее подробностей. Тем не менее она отметила, что считает голливудского холостяка «суперталантливым и замечательным».
На фоне продолжающейся драмы с опекой и разводом с бывшей женой Анджелиной Джоли было известно лишь об одном романе оскароносного актера — с немецкой моделью Николь Потуральски.