Շաբաթվա աստղագուշակ․ 2021 թ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը
Վերջապես, տոն կլինի նաև ձեր փողոցում: Հնարավոր են ծառայողական առաջխաղացում, հաջողություն գործերում, շահույթ: Խնայողություններ կուտակելու կատարյալ ժամանակ է: Նաև շահավետ կապեր հաստատելու հաջող շրջան է: Զբաղվեք դրանցով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Ցուլ
Դուք չեք կարողանա ստանալ այն գումարը, որի հետ հույսեր էիք կապում: Այնուամենայնիվ, կյանքի այլ բնագավառներում ձեզ մոտ ամեն ինչ կարգին կլինի։ Ժամանակահատվածը կատարյալ է քաղաքից դուրս կարճ ճանապարհորդությունների համար: Հարազատների հետ հարաբերություններում եղեք զուսպ, նույնիսկ, եթե կցանկանաք ազատություն տալ զգացմունքներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Երկվորյակ
Կարիք ունեք գոլորշին բաց թողնելու, որպեսզի բացասական հույզերը չպահեք ձեր մեջ: Դա արեք սիրելիներից հեռու: Ապրիլի 30-ից մայիսի 2-ը ընկած ժամանակահատվածում կարելի է խոշոր գնումներ կատարել: Այնուամենայնիվ, աստղերը խորհուրդ չեն տալիս պարտք վերցնել՝ մարելը հեշտ չի լինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Խեցգետին
Ձեր մյուս կեսը կարող է փորձել ստուգել ձեզ: Զգոն եղեք: Սիրավեպի մեծ հնարավորություններ կան, բայց դժվար թե այն լուրջ շարունակություն ունենա: Ավելի զգույշ պետք է լինեն նշանի այն ներկայացուցիչները, ովքեր խնդիրներ ունեն սրտի և արյան անոթների հետ: Հետևեք ձեր առողջությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Առյուծ
Կարող եք լիաթոք հանգստանալ. բոլոր գործերն արված են, խնդիրները լուծված: Հաճույքով վայելեք այս ժամանակահատվածը: Մայիսի 1-ին այցելեք գեղեցկության սրահ. սա ամենահարմար օրն է ձեր տեսքը թարմացնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Կույս
Դժվար թե հիմա կանխազգացողությունը օգնի ձեզ: Վիճարկելի հարցերում խորհրդակցեք բանիմաց մարդկանց հետ: Ժամանակահատվածը բարենպաստ է անշարժ գույքի ցանկացած գործարքի համար: Նրանք, ովքեր ուղևորության են մեկնեն, չեն զղջա դրա համար, հնարավորություն կա այնտեղ հանդիպելու ձեր սիրուն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Կշեռք
Ձեր ընտանիքում խաղաղություն և հանգստություն է տիրելու: Այժմ կարող եք ուշադրություն դարձնել կյանքի այլ ոլորտներին: Օրինակ՝ հոգ տանել աշխատանքային խնդիրների մասին: Այժմ կարող եք ձեզ այնպես դրսևորել, որ ղեկավարությունը նկատի: Աշխատանքային նվաճումների լավագույն օրն ապրիլի 30-ն է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Կարիճ
Այս շաբաթ ստիպված կլինեք բազմաթիվ անգամ պաշտպանել սեփական տեսակետը: Եղեք համառ: Մոտ ընկերների հետ վեճի մեծ վտանգ կա: Մի անհանգստացեք այն քննադատությունից, որը գուցե կհնչի ձեր հասցեին: Ավելի լավ է զբաղվել ինքնագնահատականի բարելավմամբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Աղեղնավոր
Դուք այնքան էներգիա կունենաք, որ բառացիորեն կկարողանաք սարեր շրջել: Այժմ կարող եք զբաղվել բոլոր կարևոր հարցերի լուծմամբ: Մի մոռացեք նաև ձեր առողջության մասին. ժամանակահատվածը բարենպաստ է բժշկական հետազոտությունների համար։ Պահպանեք կապը երեխաների հետ. նրանց տեսադաշտից մի կորցրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Այծեղջյուր
Ձեզ հաճելի անակնկալ է սպասվում ապրիլի 28-ից մայիսի 2-ը ընկած ժամանակահատվածում: Հաշվի առեք, թե ինչպես կարող եք օգտագործել այն՝ առավելագույն օգուտ քաղելու համար: Հանգիստը հիմա պետք է պասիվ լինի: Թույլ տվեք ձեզ ուժ հավաքել՝ ապագա նվաճումների համար: Այս փուլում ոչ մի վերանորոգում կամ ընդհանուր մաքրություն մի ձեռնարկեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը. Ջրհոս
Հնարավոր է հայտնվեք ընտրության խաչմերուկում: Դադար տվեք. տաք գլխով ոչ մի որոշում մի կայացրեք: Եղեք չափավոր ամեն ինչում՝ սկսած գումար ծախսելուց, մինչև հույզեր արտահայտելը: Զգույշ եղեք նաև աշխատավայրում: Ղեկավարները ձեզ հետևում են:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ ապրիլի 26-ից մայիսի 2-ը․ Ձկներ
Ավելորդ քաշ ունեցողների համար ժամանակն է համապատասխան սննդակարգ պահպանելու: Այս փուլում կիլոգրամներից արագ կազատվեք: Մի ընկճվեք, նույնիսկ, եթե դրա պատճառը կա: Զգոն և ուշադիր եղեք․ միայն այդ դեպքում հաջողության կհասնեք: Պատրաստվեք մայիսի 2-ին կայանալիք կարեւոր հանդիպմանը:

26.04.2021 26 апреля - растущая Луна. В этот период рекомендуется заниматься саморазвитием. Запишитесь на курсы повышения квалификации, начните читать хорошие книги, ходите на тренинги.
27 апреля - полнолуние. Если на этот день у вас будут назначены важная встреча, свидание или мероприятие, это отличный знак! Скорее всего, все пройдет на высшем уровне и принесет вам неплохие дивиденды. Любые знакомства, состоявшиеся в этот день, будут крайне удачными и с заделом на будущее.
С 28 апреля по 2 мая - убывающая Луна. Непросто в данный период придется тем знакам, у кого на работе не все гладко. Пока Луна убывает, начальство может особенно придираться, коллеги отказывать в поддержке, а атмосфера накаляться до предела. Чтобы снизить градус напряжения, будьте сами в хорошем настроении. Помните, что черная полоса однажды закончится!
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Овен
Наконец и на вашей улице наступит праздник! Возможны повышение по службе, удача в делах, получение прибыли. Идеальное время, чтобы начать делать накопления.Также сейчас хорошо устанавливать выгодные связи. Займитесь этим в ближайшее время.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Телец
Вы не сможете получить деньги, на которые так рассчитывали. Однако в остальных сферах жизни у вас все будет отлично! Период идеален для коротких поездок за город. В отношениях с родственниками будьте сдержанны, даже если захочется дать волю эмоциям.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Близнецы
Вам нужно выпустить пар, чтобы не держать негативные эмоции в себе. Сделайте это вдали от близких людей. В период с 30 апреля по 2 мая можно совершать крупные покупки. Однако звезды не рекомендуют вам сейчас брать кредит - расплачиваться будет непросто.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Рак
Вторая половина может устроить для вас проверку. Будьте начеку! У Mного шансов завести роман, вряд ли он окажется серьезным. Аккуратнее следует быть тем представителям знака, у кого имеются проблемы с сердцем и сосудами. Следите за здоровьем!
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Лев
Вы в кои веки можете расслабиться: дела сделаны, вопросы решены. Проведите это время с удовольствием. 1 мая отправляйтесь в салон красоты: это лучший день для обновления внешнего вида.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Дева
Интуиция вряд ли поможет вам сейчас. В спорных вопросах консультируйтесь со знающими людьми. Период благополучен для любых сделок с недвижимостью. Те, кто отправятся в путешествие, не пожалеют, есть шанс встретить свою любовь именно там!
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Весы
В вашей семье воцарятся мир и спокойствие. Теперь вы сможете обратить внимание на иные сферы жизни. Например, займитесь рабочими вопросами. Сейчас вы можете проявить себя так, чтобы начальство заметило вас. Лучший день для карьерных свершений - 30 апреля.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Скорпион
На этой неделе вам придется не раз отстаивать собственную точку зрения. Будьте настойчивы! Велик риск поссориться с близкими друзьями. Пропускайте мимо ушей критику, которую сейчас могут высказывать окружающие. Лучше займитесь повышением самооценки.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Стрелец
Энергии у вас будет столько, что вы сможете буквально горы свернуть. Сейчас можно заниматься решением всех важных вопросов. Не забывайте также про здоровье: период благоприятен для медицинских обследований. Держите связь с детьми: не упускайте их из вида.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Козерог
Приятный сюрприз ждет вас с 28 апреля по 2 мая. Подумайте, как им воспользоваться, чтобы получить максимальную пользу. Отдых сейчас должен быть пассивным. Позвольте себе набраться сил для новых свершений. Сейчас никаких ремонтов и генеральных уборок!
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Водолей
Возможно, сейчас вы окажетесь на распутье. Сделайте паузу: не принимайте никаких решений сгоряча. Во всем проявите умеренность - от денежных трат до выражения эмоций. На работе также действуйте предельно аккуратно. Начальство за вами наблюдает.
Гороскоп на неделю с 26 апреля по 2 мая 2021 года Рыбы
Самое время сесть на диету для тех, кто имеет лишний вес! Сейчас килограммы будут уходить быстро. Не впадайте в депрессию, даже если повод для этого будет. Держите нос по ветру: только в этом случае вы достигнете успеха. 2 мая готовьтесь к важной встрече.