Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 11-17-ը 2021 թ
Սա այն ժամանակաշրջանն է, երբ դուք կզգաք ներքուստ եկող հզոր էներգիա: Կատարեք սխրանքներ և նվաճեք աշխարհը հիմա: Հիանալի շրջան է սպորտով զբաղվելու և վաղ արթնանալու համար: Հունվարի 17-ին զգույշ եղեք. այդ օրը խաբվելու մեծ վտանգ կա: Ամբողջովին ապավինեք կանխազգացմանը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Ցուլ
Նույնիսկ եթե հիմա ուզում եք բողոքել, մի արեք դա: Այս ժամանակահատվածում բոլոր դժվարություններին ու անհաջողություններին պետք է ամուր դիմակայել: Շաբաթվա երկրորդ կեսին իրավիճակը կսկսի բարելավվել: Ֆինանսական ոլորտում հաջողություններն ամենից շատը կուրախացնեն. հնարավոր են մեծ դրամական մուտքեր:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Երկվորյակ
Հետևեք այն ամենին, ինչ ասելու եք առաջիկա շաբաթվա ընթացքում: Երբեմն ավելի լավ է լռել: Անձնական հարաբերություններում հնարավոր են դժգոհություններ ու թյուրիմացություններ: Առաջինը հաշտեցման գնացեք ինքներդ, որպեսզի չսրեք իրավիճակը: Այս ժամանակահատվածում հնարավոր են վնասվածքներ․ զգույշ եղեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Խեցգետին
Վերջերս սկսված գործերը կդոփեն տեղում: Ինչ էլ որ անեք, արդյունքը չեք տեսնի: Հաշտվեք իրողության հետ: Աշխատավայրում լավ հարաբերություններ պահպանեք գործընկերների հետ: Իսկ ընտանիքի անդամների հետ հնարավոր վեճերի ժամանակ շրջահայաց եղեք: Հակամարտության ելքը կախված է ձեզանից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Առյուծ
Հանգամանքները ձեր օգտին կլինեն: Հաջողություն է սպասվում նույնիսկ այն ոլորտներում, որտեղ նախկինում արդյունքուններ չեք ունեցել: Հանգստյան օրերին մի մոռացեք հանգստի մասին: Մի ձգտեք ամեն ինչ անել, հատկապես երեխաներին վերաբերող հարցերում: Գլխավորը որակն է, ոչ թե քանակը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Կույս
Այս օրերին օդը հագեցած կլինի լարվածությամբ: Փորձեք այն հարթել: Ժամանակահատվածը բարենպաստ է ուսումնասիրության և ինքնազարգացման համար: Իսկ ահա տեղափոխվել հիմա չի կարելի. մի բան հաստատ այնպես չի լինի: Այս շրջանում կարող եք հղիանալ. ի գիտություն՝ բոլոր ցանկացողների համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Կշեռք
Բումերանգի կանոնը կգործի այն ամենում, ինչ հձեռնարկեք: Հիշեք՝ ամեն ինչ կվերադառնա: Մի վիճեք ձեր ղեկավարի հետ նույնիսկ մանրուքների համար. դա կարող է ազդել ձեր կարիերայի հետագա զարգացման վրա: Սնվելու հարցում չափավոր եղեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Կարիճ
Այս շրջանում բոլոր ծանոթները բարենպաստ կլինեն և ապագայի հեռանկարով: Բարեհամբյուր եղեք, որպեսզի գրավեք մարդկանց: Շաբաթվա վերջին կարող եք աշխատանքային հետաքրքիր առաջարկ ստանալ: Առանց խորհրդակցելու որոշումներ մի կայացրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Աղեղնավոր
Փորձեք ավարտել կարեւոր գործը մինչև այս ժամանակահատվածի ավարտը: Այժմ դուք կցանկանաք հանգստանալ. մի դիմադրեք, հակառակ դեպքում առողջական խնդիրներ կարող են սկսվել: Երեխաներն այժմ կտրականապես հրաժարվում են ձեզ հնազանդվել և հասկանալ: Գործեք իմաստությամբ, ոչ թե ուժով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Այծեղջյուր
Վերջին տարիների ամենադժվար ժամանակներից մեկն է: Կլինեն խնդիրներ, հիասթափություններ և կորուստներ: Բայց ամենակարևորը, դուք կարող եք կարգավորել այդ ամենը: Աստղերը խորհուրդ չեն տալիս հիմա պարտք տալ. փողերը չեն վերադարձվի: Բայց ընկերներին հյուր կանչել արժե. դա ձեզ համար օգտակար կլինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը. Ջրհոս
Այս ժամանակահատվածում վեճերի մեջ ներքաշվել խորհուրդ չի տրվում: Հետագայում դժվար կլինի հաշտվել: Ստեղծագործական որևէ բանով զբաղվեք՝ ինքներդ ձեզ հանգստացնելու համար: Աշխատավայրում ձգտեք անել հնարավոր առավելագույնը, որպեսզի կարողանաք արձակուրդ գնալ: Ձեզ դա անհրաժեշտ է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 11-17-ը․ Ձկներ
Ձեր կարիերայի մեծ մասը կախված կլինի ձեր վերադասի հետ անձնական հարաբերություններից: Հիանալի է, եթե ձեր միջև «կայծեր կան», և, ընդհանուր առմամբ, ղեկավարը համակրում է ձեզ, ինչը կարող է դրական ազդեցություն ունենալ ձեր կարիերայի աճի վրա: Բայց մի չարաշահեք դա:

Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года
11 и 12 января - убывающая Луна. Важных встреч и мероприятий сейчас лучше не проводить. Все они закончатся не так, как вам хотелось бы. Если что-то уже запланировано, постарайтесь перенести событие на другой день.
13 января - новолуние. Провокаций в этот день можно ждать откуда угодно! Но вы не должны на них поддаваться. Постарайтесь сохранять спокойствие и оптимизм. Тогда этот день пройдет для вас лучше некуда. Вечер 13 января посвятите себе. Почитайте любимую книгу, понежьтесь в теплой ванне, приготовьте для себя что-нибудь вкусное. Насладитесь этим временем!
С 14 по 17 января - растущая Луна. Если вы нерешительны, в данный период с вами ничего не произойдет. Но для тех, кто умеет стремительно принимать решения, эти дни могут ознаменоваться колоссальным успехом. Ничего не бойтесь! На растущей Луне можно и нужно начинать что-то новое и двигаться вперед!
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Овен
Это период, когда вы будете ощущать мощную энергию, идущую изнутри. Совершайте подвиги и покоряйте мир сейчас! Идеальное время для занятий спортом и ранних подъемов. 17 января будьте осторожны: в этот день велик риск быть обманутой. Полностью полагайтесь на интуицию.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Телец
Даже если сейчас вам захочется пожаловаться, не делайте этого. В этот период надо стойко переносить все тяготы и неудачи. Во второй половине недели ситуация начнет налаживаться. Больше всего порадуют успехи в финансовой сфере: возможны крупные денежные поступления.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Близнецы
Следите за всем, что будете говорить в ближайшую неделю. Иногда и вовсе лучше промолчать. В личных отношениях возможны обиды и недопонимание. Пойдите на примирение первым, чтобы не накалять обстановку. Период травмоопасен: будьте аккуратнее!
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Рак
Дела, начатые недавно, будут буксовать. Что бы вы ни делали, результата не увидите. Смиритесь. На работе поддерживайте хорошие отношения с коллегами. А во время ссор с домочадцами, которые возможны, будьте снисходительны. От вас зависит исход конфликта.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Лев
Обстоятельства будут складываться в вашу пользу. Успех ожидается даже в тех сферах, где раньше вы не преуспевали. В выходные не забывайте отдыхать. Не стремитесь все успеть, особенно в вопросах, касающихся детей. Главное - качество, а не количество.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Дева
Воздух в эти дни будет пропитан напряжением. Постарайтесь его сгладить. Период благоприятен для учебы и саморазвития. А вот переезжать сейчас не стоит: обязательно что-нибудь пойдет не так. В это время можно забеременеть: желающие, возьмите это на заметку.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Весы
Правило бумеранга будет действовать во всем, за что ни возьметесь. Имейте в виду: все вернется! Не ссорьтесь с начальством даже в мелочах - это может повлиять на развитие вашей карьеры в дальнейшем. В питании будьте умеренны.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Скорпион
Все знакомства в данный период будут благоприятными и с заделом на будущее. Будьте приветливы, чтобы расположить людей к себе. В конце недели вам может поступить интересное предложение по работе. Не принимайте решений, не посоветовавшись.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Стрелец
Важные дела постарайтесь завершить к концу этого периода. Сейчас вам захочется отдохнуть: не противьтесь, иначе могут начаться проблемы со здоровьем. Дети сейчас категорически откажутся вас слушаться и понимать. Действуйте мудростью, а не напором.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Козерог
Один из самых непростых периодов за последнее время. Будут и проблемы, и разочарования, и потери. Но самое главное - вы выдержите все это! Звезды не советуют сейчас давать в долг - деньги не вернутся. А вот приглашать в гости друзей стоит: это пойдет вам на пользу.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Водолей
Ссориться в данный период категорически не рекомендуется. Мириться потом будет сложно. Займитесь чем-нибудь созидательным, чтобы успокоить себя. На работе постарайтесь сделать все по максимуму, чтобы иметь возможность уйти в отпуск. Это вам необходимо.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 января 2021 года Рыбы
Многое в вашей карьере будет зависеть от личных отношений с начальством. Отлично, если между вами «пробегают искры» и вообще, шеф вам симпатизирует - это может позитивно сказаться на вашем карьерном росте. Но не злоупотребляйте этим.