Քիմ Քարդաշյանն ու Քանյե Ուեսթն ամուսնալուծվում են
Քիմը վարձել է հայտնի անձանց ամուսնալուծությունների ազդեցիկ փաստաբան: Վերջինիս հաճախորդների թվում են Անջելինա Ջոլին, Բրիթնի Սփիրսը և Ջnոնի Դեփը:
Ամերիկայում լույս տեսնող New York Post-ի այսօրվա համարի առաջին էջին հայտնվել է «Քիմն ու Քանյեն ամուսնալուծվում են. նա արեց դա» վերնագիրով հրապարակումը: Հանրաճանաչ հրատարակության բազմաթիվ աղբյուրներ հայտնում են, որ հոլիվուդյան զույգի համար «բաժանումն անխուսափելի է», և Քարդաշյանն արդեն վարձել է աստղերի ամուսնալուծության հայտնի փաստաբան Լորա Վասերին: «Նրանք սա պահում են գաղտնի, բայց նրանք արեցին դա», - ասում է New York Post- ի աղբյուրը:-Նրանք այժմ բանակցում են բոլոր մանրամասները կարգավորելու համար»:
Քիմը նշանադրության մատանի չի կրում, իսկ Քանյեն արձակուրդներին մնացել է իր Ուայոմինգ ռանչոյում՝ ձեռնպահ մնալով այն ընտանիքի հետ անցկացնելուց: «Քիմը Քանյեին համոզել է գնալ այնտեղ [Վայոմինգ], որպեսզի կարողանան առանձին ապրել և հանգիստ կարգավորեն իրենց վերջնական բաժանումը»:
Նախկինում Քիմը ջանադրաբար աշխատել է պաշտպանել և օգնել Քանյեին՝ հաղթահարելու իր հոգեկան առողջության խնդիրները, բայց այժմ նա «էապես հասունացել է»: «Քիմը լուրջ է տրամադրված փաստաբանական քննություն հանձնելու և փաստաբան դառնալու հարցում: Նա լրջորեն է վերաբերվում բանտային բարեփոխումների իր քարոզարշավին: Մինչդեռ Քանյեն հայտարարում է նախագահի թեկնածու առաջադրվելու և այլ խենթություններ անելու մասին, ինչը պարզապես հոգնեցրել է կնոջը», - շարունակում է աղբյուրը։ Միաժամանակ, երաժշտին մոտ կանգնած մեկ այլ աղբյուր պնդում է, որ Ուեսթն ինքն է հոգնել ռեալիթիի աստղ լինելուց. «Նա չի ցանկանում նրանց հետ ոչ մի կապ ունենալ: Նրանց շոուն անտանելի է դարձել Ուեսթի համար»:
Հիշեցնենք, որ հուլիսին Ուեսթը թվիթերում գրել էր. «Ես փորձում էի ամուսնալուծվել այն ժամանակվանից, երբ Քիմը հանդիպեց Միքի հետ՝ բանտայինբարեփոխման նպատակով»,-գրել է երգիչը՝ նկատի ունենալով 2018-ի նոյեմբերին կայացած քրեական արդարադատության գագաթնաժողովը, որին մասնակցել են Քիմը և ռեփեր Միք Միլը: Եվ նա նաև հայտարարեց, որ Քարդաշյանները փորձում են իրեն ստիպել հոգեբուժական բուժում ստսնսլ:
Այնուհետև Քանյեն միայն մեկ օրով թռավ Թաիթի' իր կնոջ 40-ամյակին, մինչդեռ մնացած հյուրերը տարեդարձը տոնում էին գրեթե մեկ շաբաթ: «Նա եկավ ուշ և շուտ հեռացավ, նա չհայտնվեց Instagram-ի նրանց էջի և ոչ մի նկարում: Նա միայն բերեց հոր՝ Ռոբերտ Քարդաշյանի հոլոգրամը, իսկ հետո հնարավորինս արագ հեռացավ այնտեղից»:
Աղբյուրը մանրամասնել է, որ ամուսնալուծության բանակցություններում ամենամեծ կռվանը կարող է լինել Կալիֆոռնիայում գտնվող նրանց ընտանեկան տունը, որը լիովին վերափոխվել է Քանյեի ղեկավարությամբ:
Հաղորդվում է, որ նրանք 40 միլիոն դոլար են վճարել ձյունաճերմակ առանձնատան համար, ևս 20 միլիոն ծախսել վերանորոգման վրա: «Քիմը փորձում է այնպես անել, որ Քանյեն իրեն տա Կալաբասասում գտնվող տունը, քանի որ հենց այդտեղ են ապրում և մեծանում երեխաները: Դա նրանց տունն է: Քիմին են պատկանում ամբողջ հողատարածքը և հարակից տարածքները, սակայն բուն տունը Քանյեինն է: Նրանք երկուսն էլ մեծ գումար են ներդրել այն վերանորոգելու համար»:

06.01.2021 Жена наняла влиятельного адвоката по звездным разводам. Среди ее клиентов — Анджелина Джоли, Бритни Спирс и Джонни Депп․
Первая полоса New York Post вышла сегодня в Америке с кричащим заголовком «Ким и Канье разводятся. Она сделала это». Многочисленные источники популярного издания сообщают, что для голливудской пары «расставание неизбежно», и Кардашьян уже наняла адвоката по звездным разводам Лору Вассер. «Они держат это в тайне, но они сделали это, — говорит источник New York Post. — Сейчас они ведут переговоры об урегулировании всех деталей».
Ким не носит обручальное кольцо, а Канье остался на своем ранчо в Вайоминге на праздники вместо того, чтобы провести их с семьей. «Ким уговорила Канье поехать туда [в Вайоминг], чтобы они могли пожить раздельно и спокойно уладить все дела, чтобы окончательно разойтись. Она сделала это».
В прошлом Ким много работала над тем, чтобы защитить и помочь Канье справиться с его проблемами с психическим здоровьем, но сейчас она «сильно выросла». «Она серьезно относится к сдаче экзамена на адвоката и к тому, чтобы стать адвокатом. Она серьезно относится к своей кампании по тюремной реформе. Тем временем Канье заявляет о том, чтобы баллотироваться в президенты и творит другие сумасшедшие вещи, и ей это просто надоело», — продолжает инсайдер. Однако другой источник, близкий к музыканту, утверждает, что это Уэст устал от жизни звезды реалити: «Он не хочет иметь с ними ничего общего. Их шоу стало для него невыносимым».
Напомним, что Уэст написал в Твиттере в июле: «Я пытался развестись с тех пор, как Ким встретилась с Миком для «тюремной реформы»», — имея в виду саммит по уголовному правосудию, на котором присутствовали Ким и рэпер Мик Милл в ноябре 2018 года. И также заявил, что Кардашьяны пытаются принудить его к психиатрическому лечению.
Затем Канье всего на один день прилетел на Таити ради 40-летия жены, в то время, как остальные гости гуляли там почти неделю. «Он пришел поздно и ушел рано, он не появлялся ни на одном из их снимков в Инстаграме. Все, что он сделал, это принес голограмму ее отца Роберта Кардашьяна, а затем убрался оттуда так быстро, как только мог».
Источник сказал, что самым большим камнем преткновения в переговорах о разводе может стать их семейный дом в Калифорнии, который подвергся полной перестройке под руководством Канье.
Сообщается, что за белоснежную обитель они заплатили 40 миллионов долларов и потратили еще 20 на ремонт. «Ким пытается заставить Канье передать ей дом в Калабасас, потому что именно там живут и растут дети. Это их дом. Она владеет всей землей и прилегающими участками вокруг дома, но сам дом принадлежит Канье. Они оба вложили много денег в его ремонт».