Շաբաթվա աստղագուշակ․ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը 2020 թ
Կարևոր բանակցություններ վարելիս մի ապավինեք կանխազգացողությանը, լսեք բանականության ձայնը, խուսափեք հակամարտություններից: Ընկերների ու ծանոթների հետ հանդիպումներն անսպասելի արդյունքներ կբերեն: Սիրային ճակատում հաճելի անակնկալներ կարող են լինել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Ցուլ
Ավելի լավ է հետաձգել կարեւոր գործերը: Այժմ դուք կարող եք շատ հարցերում լինել ոչ իրազեկ, կամ պարզապես մոլորված: Ընկերների և ընտանիքի աջակցությունը կարող է օգնել ձեզ ավելի ինքնավստահ զգալ: Իսկ եթե ինչ-որ բանում սխալվեք՝ մի հուսահատվեք. չի սխալվում միայն նա, ով ոչինչ չի անում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Երկվորյակ
Կարող եք ճակատագչական որոշումներ կայացնել՝ կապված մասնագիտական խնդիրների հետ: Գործընկերները պատրաստ են աջակցել ձեզ, նրանց օգնության շնորհիվ դուք փայլուն արդյունքների կհասնեք: Սիրային ոլորտում կարող է որոշակի անկում լինել: Դուք անաչառ չեք լինի սիրելիի նկատմամբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Խեցգետին
Մասնագիտական ոլորտում կարեւոր քայլեր մի ձեռնարկեք: Հրաժարվեք նոր, նույնիսկ, առաջին հայացքից, խոստումնալից առաջարկներից: Կասկածներ կունենաք, ինքներդ ձեզ վստահ չեք լինի: Այս ժամանակահատվածը պետք է անցկացնել, այն շուտով կավարտվի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Առյուծ
Ժամանակն է ինքներդ ձեզ ուրախացնելու: Եթե սիրում եք գնումներ կատարել, ապա գնացեք վաճառասրահներ և գնեք այն, ինչ ուզում եք, բայց՝ ողջամտության սահմաններում: Հաղորդակցվել սիրողները չպետք է սահմանափակեն իրենց: Իսկ եթե պարզապես ցանկանում եք հանգստանալ և թուլանալ, ապա մի փորձեք ինչ-որ բան անել ստիպողաբար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Կույս
Ձեր տրամադրությունը կարող է ընկնել հարազատների հետ անսպասելի հակասությամբ: Կկարողանաք շատ հարցերում ձեր լուծումները առաջ տանել, բայց պայմանով, որ դա կանեք առանց զայրույթի ու բղավոցների: Զգուշ եղեք ֆինանսական հարցերում և որոշումներ կայացնելիս մի շտապեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Կշեռք
Այս ժամանակահատվածը հաջող է գործարքներ, պայմանագրեր և համաձայնագրեր կնքելու համար: Այժմ կարող եք անել այնպիսի գործեր, որոնց համար մինչ այս ժամանակ չեք ունեցել: Դժվարություններ կարող են առաջանալ ֆինանսական հարցերում: Աշխատեք պարտք կամ վարկ չտալ ու չվերցնել: Արժե ուշադրություն դարձնել առողջությանը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Կարիճ
Շաբաթը հարմար է ցանկացած, նույնիսկ ամենաբարդ նախաձեռնությունների համար: Փորձեք հակասական խնդիրները լուծել խաղաղ ճանապարհով, հակամարտությունները կավարտվեն ոչ ձեր օգտին: Մի հրաժարվեք շփումներից և հանդիպումներից: Ձեզ համար թանկ մեկի հետ հարաբերություններում կիշխի փոխըմբռնումը: Հիմա լավ ժամանակ է նոր ծանոթությունների համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Աղեղնավոր
Այս շաբաթը կարող է թեժ ստացվել, դուք, ինչպես ասում են, ոգևորված եք: Որպեսզի ավելի ուշ կարիք չունենաք հարթելու հարաբերությաունները սիրելիների հետ, փորձեք վերահսկել ձեր խոսքերն ու զգացմունքները: Այդպիսով, հնարավոր կլինի խուսափել բախումներից, և ձեր հեղինակությունը չի տուժի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Այծեղջյուր
Առաջիկա օրերին հիմնականում կբախվեք խնդիրների, որոնց լուծելը հաճելի կլինի: Կստացվեն նոր հետաքրքիր առաջարկներ, որոնց վրա արժե ուշադրություն դարձնել: Եթե սուր իրավիճակներ ստեղծվեն, փորձեք դրանք վերլուծել սթափ մտքով: Սիրելիի հետ հարաբերություններում փոփոխություններ չեն սպասվում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը. Ջրհոս
Ժամանակահատվածը բարենպաստ է նոր ծրագրերի իրականացման համար: Զբաղվեք նրանով, ինչը ամրացնում է ձեր դիրքերը, բայց ժամանակ թողեք նաև ընկերների հետ հանդիպելու և զրուցելու համար: Ֆինանսական հարցերում պետք է զգույշ լինել, ավելի լավ է ձեռնպահ մնալ մեծ ծախսերից, պարտքով փող ու փոխառություններ մի տվեք և մի վերցրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ օգոստոսի 31-ից սեպտեմբերի 6-ը․ Ձկներ
Ժամանակահատվածը կարող է բարենպաստ լինել սիրային և անձնական կյանքի հետ կապված ամեն ինչի համար: Նշանի միայնակ ներկայացուցիչները պետք է ավելի շատ ժամանակ անցկացնեն տանից դուրս, քանի որ հնարավորություն կա հանդիպելու ճակատագրական ընտրյալի հետ: Խուսափեք պարտքերից: Ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք մաքուր օդին:

Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года
31.08.2020 С 31 августа и 1 сентября - растущая Луна. Эти дни благоприятны для начала дел, ведения переговоров, новых знакомств, любовных приключений. Любые спорные вопросы старайтесь урегулировать мирным путем. Интеллектуальная работа может сопровождаться неожиданными открытиями и находками. При необходимости смело обращайтесь за помощью, вряд ли вы получите отказ.
2 сентября - полнолуние. Сложный в эмоциональном и психологическом отношении день. Не намечайте важных дел, не стоит также принимать никаких серьезных решений. Не возлагайте больших надежд на знакомства. Они могут обернуться горьким разочарованием.
С 3 по 6 сентября - убывающая Луна. Завершайте ранее начатые дела, подводите итоги. Начинайте цикл похудения, отказывайтесь от вредных привычек.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Овен
При проведении важных переговоров не полагайтесь на интуицию, прислушивайтесь к голосу разума, избегайте конфликтов. Встречи с друзьями и знакомыми принесут неожиданные результаты. На любовном фронте могут ожидать приятные сюрпризы.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Телец
Важные дела лучше отложить. Сейчас вы можете оказаться во многих вопросах некомпетентными или попросту заблуждаться. Поддержка друзей и близких поможет почувствовать себя более уверенно. А если в чем-то и ошибетесь, не расстраивайтесь: не ошибается лишь тот, кто ничего не делает.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Близнецы
Можно принимать судьбоносные решения, касающиеся профессиональных вопросов. Коллеги готовы поддержать вас, благодаря их помощи вы добьетесь блестящих результатов. В любовном плане может наблюдаться некоторый спад. Вы не будете объективными по отношению к близкому человеку.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Рак
На профессиональном поприще не делайте важных шагов. Откажитесь от новых, даже на первый взгляд перспективных, деловых предложений. Вас будут посещать сомнения, вы будете не уверены в себе. Этот период надо переждать, вскоре он закончится.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Лев
Пришло время порадовать себя. Если вы любите ходить по магазинам, то пройдитесь и купите то, что захочется, но в пределах разумного. Любителям пообщаться не стоит себя ограничивать. А если хотите просто расслабиться и отдохнуть, то не заставляйте себя делать что-то через силу.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Дева
Ваше настроение могут омрачить неожиданные конфликты с родственниками. Вам удастся во многих вопросах поставить точку над "и", но при условии, что все, даже конфликтные ситуации вы будете улаживать без раздражения и крика. Будьте аккуратны в финансовых вопросах и не спешите, принимая решения.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Весы
Данный период удачен для заключения сделок, подписания контрактов и договоров. Сейчас можно заняться делами, до которых давно не доходили руки. В финансовых вопросах могут возникнуть затруднения. Постарайтесь не брать и не давать деньги в долг. Стоит обратить внимание на свое здоровье.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Скорпион
Неделя подходит для любых, даже самых сложных начинаний. Спорные вопросы старайтесь решать мирно, конфликты закончатся не в вашу пользу. Не отказывайтесь от общения и встреч. В отношениях с дорогим вам человеком будет царить взаимопонимание. Сейчас идет удачное время для новых знакомств.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Стрелец
Эта неделя может выдаться жаркой, вы будете, как говорится, на взводе. Чтобы потом не заглаживать вину перед близкими людьми, постарайтесь свои слова и чувства держать под контролем. Таким образом, удастся избежать конфликта, да и ваша репутация не пострадает.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Козерог
В ближайшие дни вы столкнетесь в основном с задачами, решать которые будет приятно. Поступят новые интересные предложения, на них стоит обратить внимание. Если возникнет острая ситуация, постарайтесь разобраться в ней на свежую голову. В отношениях с любимым человеком никаких изменений не предвидится.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Водолей
Период благоприятен для осуществления новых планов. Занимайтесь тем, что укрепляет ваши позиции, но оставляйте время для встреч и общения с друзьями. В финансовых вопросах стоит проявить осторожность, лучше воздержаться от крупных трат, не берите денег в долг и не давайте взаймы.
Гороскоп на неделю с 31 августа по 6 сентября 2020 года Рыбы
Период может оказаться благоприятным для всего, что связано с любовью и личной жизнью. Одиноким представителям знака нужно больше времени проводить вне дома, так как есть вероятность встретить свою судьбу. Избегайте долговых обязательств. Старайтесь больше времени проводить на воздухе.