Ռիհանան անձամբ է ներկայացրել ներքնազգեստի իր ապրանքանիշը
Ներքնազգեստի իր Savage X Fenty ապրանքանիշի գոյության երկու տարիների ընթացքում Ռիհանան արդեն ապացուցել է, որ ոչ միայն լավ երգում է, այլև հաջողություններ է գրանցում նորաձևության մեջ:
Նորաձևության արդյունաբերությունը լավ եկամուտ է բերում աստղին, իսկ ներքնազգեստի նրա ապրանքանիշը մեծ պահանջարկ ունի գնորդների շրջանում: Երեկ 32-ամյա աստղը ներկայացրել է իր ապրանքանիշի նոր գովազդային արշավը:
Ֆոտոշարքում երգչուհին նկարահանվել է արմավենիների ֆոնի վրա և ցուցադրել է դեղնավուն ժանյակավոր հավաքածու:
Դրա վաճառքը սկսվել է երեկվանից: Այնուամենայնիվ, այն ապրանքանիշի պաշտոնական կայքում այսօր գնելը չի հաջողվում. այդտեղ տեղակայված է ռասայական անարդարության և անհավասարության դեմ հաղորդագրություն՝ կապված Ջորջ Ֆլոյդի սենսացիոն դեպքի հետ:
«Մենք չենք լռում և մի կողմ չենք կանգնում: Ռասայական անհավասարության, անարդարության և բացահայտ ռասիզմի դեմ պայքարը չի սահմանափակվում ֆինանսական նվիրատվություններով և աջակցության խոսքով: Ի համերաշխության սևամորթների համայնքի, մեր աշխատակիցների, ընկերների, ընտանիքների և տարբեր ոլորտների գործընկերների, մենք հպարտորեն մասնակցում ենք BlackoutTuesday-ին:
Savage X Fenty-ը հունիսի 2-ին չի աշխատելու: Սա հանգստյան օր չէ: Սա օր է՝ մտածելու և իրական փոփոխություններ կատարելու ձևեր գտնելու համար»,-ասում է հաղորդագրության մեջ:
Այսօր Միացյալ Նահանգներում անցկացվում է Black Out Tuesday արշավ՝ ի հիշատակ ոստիկանության գործողությունների արդյունքում մահացած երկրի սևամորթ քաղաքացի Ջորջ Ֆլոյդի: Շատ հայտնիներ իրենց ինստագրամյան էջերում արդեն տեղադրել են սև քառակուսիներ և դիմել արդարության ու արդարադատության կոչով:

02.06.2020 За два года существования своего бренда нижнего белья Savage X Fenty Рианна уже доказала, что хороша не только в пении, но и в том, что касается моды.
Фэшн-индустрия приносит звезде хороший доход, а ее марка белья пользуется большой популярностью у покупателей. Вчера 32-летняя звезда представила новую рекламную кампанию своего бренда.
В фотосессии певица снялась на фоне пальм и продемонстрировала лаймовый кружевной комплект.
Его продажи стартовали вчера. Однако купить его сегодня на официальном сайте бренда не получится — на нем размещено сообщение против расовой несправедливости и неравноправия из-за нашумевшего дела Джорджа Флойда.
«Мы не молчим и не стоим в стороне. Борьба с расовым неравенством, несправедливостью и откровенным расизмом не ограничивается финансовыми пожертвованиями и словами поддержки. В знак солидарности с сообществом темнокожих людей, нашими сотрудниками, друзьями, семьями и нашими коллегами из разных индустрий мы с гордостью принимаем участие в #BlackoutTuesday. Savage X Fenty не будет работать во вторник, 2 июня, во всем мире. Это не выходной день. Это день, чтобы поразмыслить и найти способы сделать реальные изменения»,— говорится в нем.
Сегодня в США проводится акция Black Out Tuesday в память о скончавшемся от действий полицейских темнокожем гражданине страны Джордже Флойде. Многие знаменитости в своих инстаграмах уже опубликовали фото черных квадратов и обратились с призывом к правосудию и справедливости.