Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ․
Բախտը կլինի նրանց կողքին, ովքեր առանձնանում են արկածախնդիր մտածողությամբ, լավատեսորեն են տրամադրված և ուրիշի կարծիքով չեն առաջնորդվում։ Ցանկացած իրավիճակից դուք ելք կգտնեք, եթե լսեք ներքին ձայնին:
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Խոյ
Ուժ կուտակեք մենության մեջ: Մայիսը հիանալի ժամանակ է ինքնալիցքավորման և ներքինի վրա աշխատելու համար: Մեդիտացիայի, յոգայի, հոգեբանական գրականություն կարդալու և էզոտրիկ զանազան վարժանքների միջոցով կարող եք գտնել երկար տանջող հարցերի պատասխաններ:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 5, 20, 22, 27
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 4, 10, 11, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Ցուլ
Պատրաստվեք հանել վարդագույն ակնոցները: Ձեզանից շատերի համար մայիսn իսկապես շրջադարձային կլինի: Վերջապես կհամարձակվեք առերեսվել ճշմարտության հետ և տեսնել աշխարհn այնպես, ինչպես կա իրականում: Դուք կկարողանաք օբյեկտիվ գնահատական տալ ձեր հետ տեղի ունեցող իրադարձություններին և դրանց մասնակցող մարդկանց:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 7, 11, 14, 21
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 12, 25, 26, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ․ Երկվորյակ
Միացրեք էներգախնայողության ռեժիմը: Մայիս ամսվա ընթացքում ձեր հիմնական նպատակը դարձրեք սեփական անձի նկատմամբ հոգատարությունը։ Ստուգեք առողջության վիճակը, տանը հարմարավետության մթնոլորտ ստեղծեք: Թող ամիսը լինի ոչ այնքան արդյունավետ, որքան կցանկանայիք, բայց դուք կստանաք ուժ, կունենաք նոր գաղափարներ, որոնք իրականացնելով ձեզ երջանիկ կզգաք։
Բարենպաստ օրերն են՝ 2, 4, 11, 15, 22
Անբարենպաստ օրերը՝ 8, 18, 20, 24, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Խեցգետին
Ձեզ սպասում է ճանապարհորդություն դեպի անցյալ: Մայիսին անցյալն էլ ավելի հաճախ և ուժգին կզբաղեցնի ձեր միտքը: Դուք կսկսեք վերանայել հին լուսանկարները, կրկին կարդալ տարիներ առաջ արված գրառումները, նկարահանված տեսանյութերը: Կցանկանաք հանդիպել նրանց հետ, որոնց վաղուց արդեն կորցրել էիք տեսադաշտից: Նման հանդիպումներից մեկն, իսկապես, կախարդական կլինի:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 6, 10, 15, 28
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 8, 13, 18, 22
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Առյուծ
Հոգ տարեք նրանց մասին, ովքեր ձեր կողքին են: Մայիսին ընտանիքը ձեր համար ուժի և ոգեշնչման հիմնական աղբյուրն է: Եթե տանն ամեն ինչ լավ լինի, ապա կյանքի այլ ոլորտներում նույնպես ամեն բան կկարգավորվի: Իսկ գուցե դուք ընտանեկան զինանշան ստեղծելու գաղափա՞ր ունեք: Դրա համար ամենահարմար ժամանակն է:
Բարենպաստ օրերն են՝ 2, 10, 12, 15, 22
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 6, 19, 23, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Կույս
Հարմարվեք կյանքի արագ տեմպերին: Մայիսին հաջողության հասնելու համար կարևոր է, որ կարողանաք ձեր օրը ծրագրեք ըստ ժամերի: Անելու բան շատ կա, ցավալի կլինի, եթե որևէ առրթ բաց թողնեք։ Ուժը վերականգնելուն կօգնեն շնչառական վարժությունները, յոգան և մեդիտացիան:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 5, 12, 17, 22
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 10, 20, 21, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Կշեռք
Իմացեք ձեր ցանկությունների գինը: Մայիս ամսվա աստղերի հիմնական խորհուրդը շատ պարզ է. «Ծախսեք ավելի քիչ, քան վաստակում եք»: Թվում է, թե ակնհայտ ճշմարտություն է: Այնուամենայնիվ, չգիտես ինչու, այս ամիս ձեզնից շատերը կմոռանան այդ մասին ... Բայց քմահաճույքների հետևից գնացողը, կարող է կանգնել կոտրած տաշտակի առջև։
Բարենպաստ օրերն են՝ 5, 11, 17, 21, 25
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 2, 3, 15, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Կարիճ
Անցյալը կթակի ձեր դուռը: Մայիսը հետաքրքիր ուղևորություն է պատրաստում դեպի անցյալ: Ձեր շրջապատում կհայտնվեն մարդիկ, ում հետ կապը վաղուց կորցրել էիք: «Անցած օրերի» իրադարձությունները շատ ուժեղ ազդեցություն կունենան: Կարող եք գտնել այն հարցի պատասխանը, որն այժմ անհանգստացնում է ձեզ:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 3, 9, 10, 20
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 11, 15, 23, 24
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Աղեղնավոր
Օգտվեք առիթից ՝ ինքներդ ձեզ հետ մնալու համար: Ձեր արժեքի և նշանակության հաստատումը մի փնտրեք ուրիշների աչքում: Դարձեք ինքներդ ձեզ համար ուղեցույց, մի հետևեք ուրիշների կարծիքներին: Մայիսին կհամոզվեք, որ միայն դուք եք ձեր երջանկությունը կռողը:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 6, 9, 14, 22
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 2, 10, 18, 26
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Այծեղջյուր
Հարմարվեք փոփոխվող հանգամանքներին: Մայիսին չմտածված քայլերը հղի են տհաճ հետևանքներով: Աստղերը պահանջում են, որ ամեն ինչ լինի ըստ կանոնների, օրենքի, կանոնադրության խիստ պահպանմամբ: Ստուգեք ցանկացած տեղեկատվություն։
Բարենպաստ օրերն են՝ 2, 5, 8, 11, 26
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 7, 13, 20, 22
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ. Ջրհոս
Թույլ տվեք, որ Տիեզերքը ձեզ սպասարկի: Եթե Ձեզ որևէ օգնություն է անհրաժեշտ, ապա մայիսին այն կստանաք: Համեստություն մի արեք, փորձեք վերցնել այն։ Մի անհանգստացեք, որ պարտավորված կզգաք ուրիշների մոտ: Նրանք ուրախ կլինեն ձեզ անհատույց օգնել:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 7, 10, 16, 23
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 17, 20, 21
Ամսվա աստղագուշակ․ մայիս 2020 թ․ Ձկներ
Սովորեք նկատել ճակատագրի նշանները: Մայիսին ձեր աշխարհայացքը ձեր և կյանքի մասին կարող են փոխվել: Դուք կհասկանաք, թե իրականում ինչ եք ուզում և ինչպես հասնել դրան: Ուշադիր եղեք: Ցանկացած հանդիպում և յուրաքանչյուր տեղեկատվություն, որը ձեր ուշադրությունը կարժանանա՝ պատահական չէ:

Гороскоп на май 2020 года для всех знаков зодиака
Удача окажется на стороне тех, кто отличается авантюрным складом ума, настроен оптимистично и не идет на поводу. Из любой ситуации вы найдете выход, если прислушаетесь к внутреннему голосу.
Желание резко изменить свою жизнь или совершить нечто неординарное возникнет в период с 1 по 6 мая, о чем говорит аспект планет. Однако задумайтесь о возможных последствиях предполагаемого поступка. Если не затронете чужие интересы, реализовывайте задуманное.
Из-за расположения планет во вторую декаду месяца, большинство людей будет склонно к самообману. Вы можете чем-то увлечься, решить, что нашли дело всей своей жизни, но уже вскоре рискуете потерять интерес к новому. Временно отложите идею обучиться чему-либо.
Работать в команде, а не в одиночку призывают звёзды в период третьей декады мая. Именно совместными усилиями удастся достичь потрясающих результатов. Если вы вынашиваете какую-то грандиозную идею, но никто из близкого окружения не поддерживает вас, попробуйте найти единомышленников на просторах
Всемирной паутины: на специальных форумах или в социальных сетях. Вы также можете обратиться к людям, с которыми вас связывают напряженные отношения. Как ни странно, сейчас высока вероятность удачного сотрудничества между вчерашними недоброжелателями. Причем наиболее благоприятным днем для разговора с недругом станет 27 или 28 мая.
Гороскоп на май 2020 года Овен
Черпайте силы в уединении! Май - прекрасное время для погружения в себя и активной внутренней работы. С помощью медитаций, занятий йогой, чтения психологической литературы и выполнения различных эзотерических практик вы сможете найти ответы на давно мучающие ропросы.
Благоприятные дни: 1, 5, 20, 22, 27
Неблагоприятные дни: 3, 4, 10, 11, 30
Гороскоп на май 2020 года Телец
Приготовьтесь снять розовые очки! Для многих из вас май станет поистине поворотным месяцем. Вы наконец осмелитесь взглянуть правде в глаза и увидеть мир вокруг таким, какой он есть на самом деле. Сумеете дать объективную оценку происходящим с вами событиям и принимающим в них участие людям.
Благоприятные дни: 3, 7, 11, 14, 21
Неблагоприятные дни: 1, 12, 25, 26, 27
Гороскоп на май 2020 года Близнецы
Включите режим экономии сил! Сделайте своей главной целью в мае заботу о себе. Проверьте состояние здоровья, создайте в доме атмосферу уюта. Пусть месяц окажется не столь продуктивным, как бы вам хотелось, зато вы наберетесь сил, появятся идеи, реализовав которые, вы станете очень счастливыми!
Благоприятные дни: 2, 4, 11, 15, 22
Неблагоприятные дни: 8, 18, 20, 24, 28
Гороскоп на май 2020 года Рак
Вас ждет путешествие в прошлое! В мае прошлое станет еще больше и сильнее занимать ваш ум. Вы станете пересматривать старые фотографии, перечитывать сделанные много лет назад записи, снятые видео. Захотите встречи с теми, кого давно потеряли из виду. Одна такая встреча окажется поистине волшебной.
Благоприятные дни: 3, 6, 10, 15, 28
Неблагоприятные дни: 1, 8, 13, 18, 22
Гороскоп на май 2020 года Лев
Берегите тех, кто с вами рядом! Семья - ваш главный источник сил и вдохновения в мае. Если все будет хорошо дома, то и в других сферах жизни тоже все будет устраивать. А может, вы загоритесь идеей создать фамильный герб? Самое подходящее для этого время!
Благоприятные дни: 2, 10, 12, 15, 22
Неблагоприятные дни: 3, 6, 19, 23, 29
Гороскоп на май 2020 года Дева
Подстраивайтесь под ускоряющийся темп жизни! Чтобы быть успешными в мае, важно уметь расписывать свой день по часам. Дел много, будет обидно упустить какую-то хорошую возможность. Помогут восстановить силы дыхательная гимнастика, йога и медитация.
Благоприятные дни: 1, 5, 12, 17, 22
Неблагоприятные дни: 3, 10, 20, 21, 27
Гороскоп на май 2020 года Весы
Знайте цену своим желаниям! Главный совет звезд на май прост: «Тратьте меньше, чем зарабатываете». Казалось бы, очевидная истина! Однако в этом месяце многие из вас почему-то о ней забудут... Пустившись во все тяжкие вслед за растущими, как снежный ком, капризами, можете остаться ни с чем․
Благоприятные дни: 5, 11, 17, 21, 25
Неблагоприятные дни: 1, 2, 3, 15, 30
Гороскоп на май 2020 года Скорпион
Прошлое постучится в вашу дверь! Интересное путешествие в прошлое готовит май! В вашем окружении появятся люди, с которыми вы потеряли связь. События «давно минувших дней» окажут очень сильное влияние. Возможно, вы найдете ответ на вопрос, который мучает вас сейчас.
Благоприятные дни: 1, 3, 9, 10, 20
Неблагоприятные дни: 2, 11, 15, 23, 24
Гороскоп на май 2020 года Стрелец
Используйте возможность побыть наедине с собой! Не ищите подтверждения своей ценности и значимости в чужих глазах. Станьте ориентиром сами для себя, не равняйтесь на мнение окружающих. В мае убедитесь, что только вы - кузнец своего счастья.
Благоприятные дни: 3, 6, 9, 14, 22
Неблагоприятные дни: 1, 2, 10, 18, 26
Гороскоп на май 2020 года Козерог
Подстраивайтесь под меняющиеся обстоятельства! Попытки хитрить и идти по головам в мае чреваты неприятными последствиями. Звёзды требуют, чтобы все было по правилам, по уставу, по закону. Проверяйте любую информацию.
Благоприятные дни: 2, 5, 8, 11, 26
Неблагоприятные дни: 1, 7, 13, 20, 22
Гороскоп на май 2020 года Водолей
Разрешите Вселенной быть вам полезной! Если вам нужна помощь любого рода, в мае она придет. Мысль отказаться от нее ввиду скромности прогоните прочь. Не переживайте, что станете обязанными окружающим. Они будут рады помочь вам безвозмездно.
Благоприятные дни: 3, 7, 10, 16, 23
Неблагоприятные дни: 1, 6, 17, 20, 21
Гороскоп на май 2020 года Рыбы
Учитесь замечать знаки судьбы! Ваш взгляд на самих себя и свою роль в этом мире в мае может измениться. Вы поймете, чего действительно хотите, осознаете, как прийти к этому. Будьте внимательны. Любая встреча и любая информация, которая попадется на глаза, не случайны.