Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը
Այս շաբաթ ձեր շուրջապատի մարդիկ ձեզանից կակնկալեն ավելի շատ, քան դուք կարող եք իրականացնել: Հնարավոր է, ձեր նպատակներին հասնելու համար անհրաժեշտ լինեն ընդառաջ քայլեր եւ փոխզիջումներ: Լավն այն է, որ երեխաները, անկասկած, կուրախացնեն իրենց հաջողությաններով:
Սեր․ Փոխըմբռնման բարդությունները ձեզ չեն շրջանցի:
Առողջություն․Հետևեք ձեր սննդակարգին՝ նախընտրելով հում բանջարեղենը:
Ֆինանսներ. Ավելի վաղ ներդրումները կսկսվեն բերել երկար սպասված շահույթ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Ցուլ
Ողջ շաբաթ դուք կաշխատեք տարբեր ուղղություններում ձեր դիրքերն ամրապնդելու համար: Դա և խոստումնալից դիրքի համար պայքարն է, եւ ընտանեկան հարաբերությունները ներդաշնակեցնելու ջանքերը: Հաջող ժամանակաշրջան է հին բիզնես կապերի վերականգնման համար: Այնուամենայնիվ, իրադարձությունները կարող են լրջորեն ազդել ձեր մասին ձեր պատկերացումների վրա:
Սեր․ Նոր ծանոթության պարագայում վստահեք առաջին տպավորությունը:
Առողջություն․ Այս շաբաթ պետք է սկսել լյարդի կամ լեղապարկի կանխարգելիչ բուժումը:
Ֆինանսներ. Անվճռականությունը կդանդաղեցնի դեպի հաջողություն տանող ձեր գործողությունները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Երկվորյակ
Կա մեծ վտանգ, որ կցանկանան խաբել ձեզ: Պետք է հատկապես ուշադիր լինել փաստաթղթեր կազմելու ժամանակ: Շաբաթը կանցնի շատ մանր գործերով: Դուք կկարողանաք վերջացնել այն, ինչ ժամանակին չէիք հասցրել ավարտել: Լավ կլինի մասնագիտական վերապատրաստման դասընթացներ անցնել: Տանը հարկ կլինի պաշտպանել ձեր շահերը:
Սեր․ Հարազատների հետ հարաբերությունները փորձության կենթարկվեն:
Առողջություն․ Անհրաժեշտ են վարժություններ ոտքերի եւ ոտնաթաթի մկանների համար, այդ ընթացքում կբարելավելով արյան շրջանառությունը եւ քայլվածքը:
Ֆինանսներ. Իրավիճակը կդառնա ավելի կայուն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Խեցգետին
Շատերի մոտ անսպասելի գաղափարներ կհայտնվեն, եւ դրանցից յուրաքանչյուրը ձեզ համար մատչելի կթվա: Բայց նախքան որեւէ մեկին ձեր գաղափարները փոխանցելը ինքներդ մտածեք դրանց իրականացման նպատակահարմարության մասին։ Աշխատեք լինել հաշվենկատ և ձեր վրա շատ բան չվերցնել։ :
Սեր․ Անձնական կյանքը կուղեկցվի սթրեսներով եւ անհանգստությամբ:
Առողջություն․ Անսպասելի գլխացավերը կարող են առաջանալ գերհզորացման հետեւանքով:
Ֆինանսներ. Շատ անհաջողություններ տեղի կունենան թերի հաշվարկված որոշումների պատճառով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Առյուծ
Դեզ սպասում է հանդիպում, որը հետագայում շատ բան կփոխի ձեր կյանքում: Լավ տրամադրությունը երաշխավորված է: Սրանք լավ օր են գործարար հարաբերությունները նոր մակարդակի հասցնելու համար: Ճիշտ է, մտերիմները կարող են խանգարել ձեր պլանները, եւ աշխատավայրում խնդիրներ կառաջանան ժամանակի բացակայության պատճառով:
Սեր․Հարաբերություններում ժամանակն է ռոմանտիկա մտցնել:
Առողջություն․ Պետք է հանգիստ վերաբերվել այն ամենին, ինչ տեղի է ունենում եւ հոգ տանել սրտի ու նյարդային համակարգի մասին:
Ֆինանսներ. Այս շրջանի գնումները շահութաբեր կլինեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Կույս
Աշխատակիցները կփորձեն ձեզ ծուղակը գցել: Կարիք չկա զարմանալու, շատ դեպքերում նրանք մեղավոր դուրս կգան: Այնուամենայնիվ, կարիք չկա ուրիշների հետ կիսվել անձնական եւ այլ խնդիրների մասին, այն կարող է օգտագործվել ձեր դեմ: Պետք չէ նոր բան սկսել:
Սեր․ Հարաբերությունները կզարգանան ոչ այնպես, ինչպես դուք կցանկանայիք:
Առողջություն․ Լավ ժամանակն է ֆիթնես ակումբում հաճախելու կամ կոփող վարժություններ անելու համար:
Ֆինանսներ. Չեն բացառվում խոշոր դրամական ծախսեր:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Կշեռք
Չարժե վատնել ձեր ժամանակն ու ուժերը: Բիզնեսում համաձայնեք միայն վստահելի գործընկերների առաջարկներին: Որոշ դեպքերում հարկ կլինի դիմել ընկերների օգնությանը: Հարազատները կարող են ձեզ նյութական աջակցություն տրամադրել:
Սեր․ Հնարավոր է ռոմանտիկ ժամադրություն:
Առողջություն․ Մեծ է հավանականությունը վարակիչ հիվանդություն ձեռք բերելու կամ մրսածության:
Ֆինանսներ. Նոր բիզնես համագործակցությունը կլինի խոստումնալից եւ երկար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Կարիճ
Ժամանակն է ցույց տալու ձեր կազմակերպչական հմտությունները: Այս շրջանում որքան շատ ջանասիրություն ցուցաբերեք, այնքան բարձր կլինեն արդյունքները եւ դրանց գնահատականը: Խուսափեք փողի հետ կապված հարցեր քննարկելուց:
Սեր․ Ինքնավստահությունը չի խանգարի երջանկություն գտնելու հարցում:
Առողջություն․ Ուշադրություն դարձնեք լիարժեք հանգստին եւ հատկապես՝ քնելուն:
Ֆինանսներ. Հնարավոր են կանխիկ դրամական մուտքեր:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Աղեղնավոր
Դուք հմայիչ եւ բարեկամական կինեք բոլոր այն տեղերում, ուր կհայտնվեք: Տպավորություն կստեղծվի, որ ձեր հնարավորություններն անսահման են: Ընկերները կօգնեն ընդլայնել ձեր շրջապատը: Կարող եք սկսել լուծել կուտակված ընտանեկան խնդիրները, գործը վերջապես տեղից կշարժվի:
Սեր․ Անհրաժեշտ է պայքարել ձեր շահերի համար:
Առողջություն․ Որովայնի մկանների համար վարժությունները կօգնեն պահպանել լավ մարզավիճակ: Ցանկալի չէ այցելել ատամնաբույժի:
Ֆինանսներ. Այս ոլորտում երկար սպասված կայունություն կհաստատվի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը․ Այծեղջյուր
Աշխատանքի վայրում դուք միայն գովասանքով չեք գոհանա, կպահանջեք նյութական պարգև: Միեւնույն ժամանակ, դուք կկարողանաք վաստակել ոչ միայն ձեր գործընկերների հարգանքը, այլեւ երկար սպասված առաջխաղացում կունենաք: Ավելի լավ է հետաձգել ուղեւորությունները հաջորդ շաբաթ, հատկապես՝ հեռավոր ու երկար:
Սեր․ Չարժե արագացնել իրադարձությունները:
Առողջություն․ Մաշկը կպահանջի հատուկ ուշադրություն, շատ ժամանակ եւ գումար:
Ֆինանսներ. Սկսվում է կայունության շրջանը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը. Ջրհոս
Հարազատների հետ կարող են տարաձայնություններ լինել: Այս դեպքում ավելի լավ է համաձայնել նրանց հետ, քան վիճել մինչև ձայնի կտրվելը: Թարմացման ձգտումը կլինի ձեր տանը փոփոխությունների հիմնական շարժիչ ուժը: Այս օրերին ձեզ բացարձակապես թույլ չի տրվում շտապել եւ ուշադրություն դարձնել ձեր որոշումների եւ գործողությունների քննադատությանը:
Սեր․ Անձնական ոլորտում շաբաթը կլինի առանց միջադեպերի:
Առողջություն․ Մի ծանրաբեռնեք գոտկատեղը:
Ֆինանսներ. Հատուկ ակտիվության անհրաժեշտության կարիք այս շաբաթ չկա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 15-ից 21-ը. Ձկներ
Շաբաթվա սկիզբը կարող է ձեզ անսպասելի անակնկալներ մատուցել, իսկ զգացմունքները պատրաստ են իշխել բանականության վրա: Ժամանակն այնքան արագ կանցնի, որ դուք երկար ճանապարհորդությունների մասին երազել անգամ չեք կարող: Միայն թե հասնել բազմոցին եւ հանգստանալ: Գործընկերների հետ աշխատելու լավ ժամանակահատված է:

Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября
Есть вероятность, что на этой неделе окружающие будут ожидать от вас больше, чем вы реально способны сделать. Возможно, для достижения своих целей придется пойти на уступки и компромиссы. Что приятно – дети обязательно порадуют успехами.
Любовь. Трудности во взаимопонимании не обойдут ваш дом стороной.
Здоровье. Следите за питанием, отдавая предпочтение сырым овощам.
Финансы. Вложенные ранее средства начнут приносить долгожданную прибыль.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Телец
Всю неделю вы будете заняты укреплением своих позиций во многих сферах. Это и борьба за перспективную должность, и усилия по гармонизации отношений в семье. Удачный период для возобновления старых деловых связей. Однако события могут серьезно повлиять на ваши представления о себе.
Любовь. При новом знакомстве доверьтесь первому впечатлению.
Здоровье. На этой неделе следует начать лечение или профилактику печени и желчевыводящих путей.
Финансы. Нерешительность затормозит движение к успеху.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Близнецы
Велика опасность, что вас захотят обмануть. Следует быть особо внимательными при оформлении документов. Неделя пройдет в многочисленных мелких делах. Сможете завершить то, что не успели закончить ранее. Неплохо будет пойти на курсы повышения квалификации. Дома придется отстаивать свои интересы.
Любовь. Отношения с любимыми подвергнутся проверке на прочность.
Здоровье. Необходимы регулярные упражнения для мышц ног и ступней, при этом улучшатся кровообращение и походка.
Финансы. Положение станет более стабильным.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Рак
У многих появятся неожиданные идеи, и все будет казаться вам по силам. Но прежде чем доносить свои идеи до кого бы то ни было и приступать к их реализации, стоит оценить их самим с рациональной точки зрения. Постарайтесь быть практичными и не взваливать на себя слишком многое.
Любовь. Личную жизнь будут сопровождать стрессы и волнения.
Здоровье. Возможны неожиданные приступы головной боли, что будет следствием перенапряжения.
Финансы. Большая часть неудач произойдет из-за опрометчивых решений.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Лев
Вас ждет встреча, которая может многое изменить в дальнейшей жизни. Хорошее настроение гарантировано. Это удачные дни для перевода деловых отношений на новый уровень. Правда, близкие люди могут нарушить ваши планы, и на работе возникнут проблемы из-за нехватки времени.
Любовь. В отношения пора внести нотку романтики.
Здоровье. Следует спокойнее относиться к происходящему и поберечь сердце и нервную систему.
Финансы. Приобретения этого периода будут выгодными.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Дева
Сослуживцы будут пытаться строить вам козни. Не стоит этому удивляться, во многом они сами окажутся виноваты. Однако лучше не делиться личными и прочими проблемами с окружающими, это может быть использовано против вас. Не нужно также начинать ничего нового.
Любовь. Общение будет складываться не так, как вам хотелось бы.
Здоровье. Удачное время для начала закаливающих процедур или занятий в фитнес-клубе.
Финансы. Не исключены крупные денежные расходы.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Весы
Наступило время продемонстрировать ваши организационные способности. Чем больше трудолюбия вы проявите в этот период, тем более высокими окажутся результаты и их оценка. Избегайте обсуждения вопросов, связанных с деньгами.
Любовь. Уверенность в себе не помешает в обретении счастья.
Здоровье. Уделите должное внимание полноценному отдыху и особенно сну.
Финансы. Возможны крупные денежные поступления.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Скорпион
Вы сможете показать себя обаятельными и дружелюбными везде, где только будете появляться. Создастся впечатление, что нет предела вашим возможностям. Друзья помогут расширению круга общения. И можно приступать к решению накопившихся семейных проблем - дело наконец сдвинется с места.
Любовь. Стоит побороться за свои интересы.
Здоровье. Комплекс упражнений для пресса поможет поддерживать хорошую форму. Нежелательно посещать стоматолога.
Финансы. В этой сфере наступает период долгожданной стабильности.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Стрелец
На работе вы не удовлетворитесь одними только похвалами – потребуете для себя и материальной благодарности. При этом сумеете завоевать не только уважение коллег, но и добьетесь долгожданного повышения по службе. Поездки лучше отложить на следующую неделю, особенно дальние и длительные.
Любовь. Не стоит торопить события.
Здоровье. Кожа потребует особого внимания, много времени и денег.
Финансы. Начинается период стабильности.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Козерог
С родственниками, возможно, возникнут разногласия. В таком случае лучше согласиться с ними, чем спорить до хрипоты. Жажда обновления станет основной движущей силой перемен в вашем доме. В эти дни вам категорически нельзя спешить и обращать внимание на критику ваших решений и действий.
Любовь. В личной сфере все без происшествий.
Здоровье. Не перегружайте поясничную область.
Финансы. Особая активность на этой неделе не нужна.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Водолей
Не стоит разбрасываться своими силами и временем. В делах соглашайтесь на предложения только проверенных партнеров. В некоторых случаях придется прибегнуть к помощи друзей. Родственники могут оказать вам материальную поддержку.
Любовь. Возможны романтические знакомства.
Здоровье. Есть вероятность подхватить простуду или инфекционное заболевание.
Финансы. Новое деловое партнерство будет перспективным и долгим.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 октября: Рыбы
Начало недели может преподнести вам неожиданные сюрпризы, а чувства готовы взять верх над разумом. Время будет бежать так быстро, что у вас не останется сил даже мечтать о дальних путешествиях. Только бы добраться до дивана и отдохнуть! Хорошее время для совместной работы с партнерами.