Երկու հեշտոցով բրիտանուհուն մեկ միլիոն դոլար են առաջարկում
Խանգարումը, որի հետևանքով կնոջ մոտ ձևավորվել է միանգամից երկու արգանդ, հետևաբար նաև' երկու հեշտոց, իր տիրուհուն կարող է միլիոնատեր դարձնել:
27-ամյա բրիտանուհի Հեյզել Ջոնսին մեկ միլիոն դոլար արժողությամբ պայմանագիր է առաջարկվել շնորհիվ այն բանի, որ նա ունի բացառիկ անոմալիա' կրկնակի հեշտոց: Մասնագետները նշում են, որ այս բնածին թերությունը հանդիպում է միլիոնից մեկ կնոջ մոտ:
Ինչպես տեղեկացնում են բրիտանական լրատվամիջոցները, Հեյզեն Ջոնսին է դիմել «մեծերի համար» ֆիլմերի արտադրությամբ զբաղվող մի մեծ կինոընկերության ղեկավար Ստիվեն Հիրշը: Պրոդյուսերն առաջարկել է կնոջը մեկ միլիոն դոլար՝ ֆիլմում նկարահանվելու համար: Սակայն Հեյզելը վիրավորական է համարել առաջարկն ու մերժել այն. «Ես պատրաստ եմ ցույց տալ իմ այդ առանձնահատկությունը ցանկացած կնոջ, եթե որևէ մեկը կցանկանա տեսնել, բայց գումարի դիմաց չեմ համաձայնի նկարահանվել պոռնո ֆիլմում»:
Իր այս յուրահատկության մասին Հեյզելն իմացել է 18 տարեկանում, երբ զուգընկերոջ խոստովանությունից ցնցված դիմել է բժշկի: Տղան ասել էր, որ ամեն անգամ նրա հետ սիրով զբաղվելիս այնպիսի զգացողություն է ունենում, ասես հարաբերվում է երկու տարբեր կանանց հետ:
Դիմելով բժշկի և լսելով նրա առաջարկը վիրահատական ճանապարհով ավելորդ հեշտոցն ու արգանդը հեռացնելու մասին' Հեյզենը կտրականապես դեմ է եղել այդ մտքին: Նա խոստովանել է, որ իր անոմալիան իրեն դուր է գալիս. «Դա օգնում է ինձ դառնալ ընկերական հավաքույթների աստղ»:

Женщине с двумя вагинами предлагают миллион
Расстройство, из-за которого у женщины образуются сразу две отдельные матки и, соответственно, два влагалища, может сделать свою обладательницу миллионершей. Очаровательная 27-летняя блондинка Хэйзел Джонс из Великобритании получила предложение о контракте на миллион долларов, благодаря тому, что в её теле присутствует необычная и редчайшая аномалия – удвоенное влагалище.
Данный родовой дефект встречается с периодичностью один случай на миллион, и за него готовы платить большие деньги. К обладательнице двух вагин Хэйзел Джонспол обратился владелец кинокомпании, специализирующейся на «фильмах для взрослых», - Стивен Хирш. Продюсер, который считает Хейзел экстраординарной женщиной, предложил ей миллион долларов за участие в съемках, не считая оплаты абсолютно всех расходов. Однако молодая женщина отвергла это предложение, сочтя его оскорбительным. «Я охотно демонстрирую свои особенности другим женщинам, если им интересно взглянуть... Но в порно не снимусь ни за какие деньги!» - заявила она.
О своем необычном диагнозе Хейзел узнала в 18 лет, после того, как обратилась к врачу, ошарашенная признанием бойфренда. Тот рассказал подруге, что каждый раз во время секса с ней чувствует себя так, словно проникает в разных девушек. От предложенной врачами операции по удалению «лишних» матки и влагалища британка наотрез отказалась - не хочет, чтобы у нее оставались шрамы в интимной зоне. «Это помогло мне стать звездой вечеринок – гордится британка своей особенностью. Если какая-то женщина не верит и хочет посмотреть на два влагалища, то я спокойно показываю. И совершенно этого не стыжусь». Никаких других отклонений, кроме двух влагалищ и матки, у молодой женщины больше нет.