Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ
Փետրվարը համեմատաբար հանգիստ ու հաճելի կլինի։ Արագ կհասկանաք, թե ինչի եք ուզում հասնել, ճիշտ առաջնահերթություն կդնեք։ Պետք է ջանք գործադրե՞լ: Դուք դա կանեք, և անմիջապես կկենտրոնանաք գլխավորի վրա, ժամանակ չեք տրամադրի անհեթեթությունների համար։ Գործընկերները և երկարամյա աշխատակիցները պատրաստ կլինեն օգնել ձեզ աշխատանքային խնդիրների լուծման գործում։ Նրանց աջակցության շնորհիվ դուք ժամանակին գլուխ կհանեք բոլոր հարցերից։
Թեև փետրվարին շատ անելիքներ կունենաք, բայց բավական ժամանակ կլինի հոբբիների, անձնական կյանքի, հանգստի և փոքրիկ ռոմանտիկ ճամփորդության համար:
Ուշադիր կլինեք ձեր սիրելիների նկատմամբ, և հենց դրա շնորհիվ է, որ նրանց հետ հարաբերություններում նկատելի փոփոխություններ կլինեն դեպի լավը։ Եթե վերջին շրջանում հարաբերությունները լարված են, ապա ներդաշնակությունն ու փոխըմբռնումը վերականգնելու միջոց կգտնեք։
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Խոյ
Փետրվարը Խոյերի կյանքում կձևավորի իրադարձություններ՝ կապված մեծ նպատակների, կարևոր խնդիրների առաջադրման հետ. դրանք պետք է մշակվեն ամսվա առաջին տասնօրյակում: Հետագայում շարունակեք այս ուղղությամբ: Միևնույն ժամանակ ձեզ կօգնեն մարդիկ, ովքեր սիրում են ձեզ, որոնցից հզոր աջակցություն կունենաք։ Ձեզ հետևում են, բայց այս վերահսկողությունը նոր հնարավորություններ կբերի: Ընկերների հետ միասին կսկսեք նոր գործեր, կլինեն հետաքրքիր հնարավորություններ ու հեռանկարներ՝ կապված ապագա աշխատանքի հետ։ Ամսվա վերջին շաբաթում սպասեք աջակցություն, սեր, հովանավորչություն, ստեղծագործական և անձնական հաջողություններ։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 18, 22, 27 • Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 12, 16, 24
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Ցուլ
Ցուլի նշանի տակ ծնվածների համար լավ ժամանակ է գումար վաստակելու համար։ Բարձր դիրքի կանայք, սիրող ընկերները կաջակցեն: Անձնական կյանքի, ստեղծագործական պլանների նոր հնարավորություններ կառաջանան։ Կմեծանան նաև բեղմնավորման և հետագա հղիության հնարավորությունները: Ամսվա երկրորդ կեսին մի մոռացեք վերահսկել շրջապատի իրադարձությունները՝ հատկապես այն ամենը, ինչը կապված է երեխաների և աշխատանքի հետ (ղեկավարությունը հոգ կտանի ձեր մասին, և շատ անելիքներ կլինեն):
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 12, 16, 20, 24 • Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 14, 22, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Երկվորյակ
Պետք է հոգ տանել հարազատների, սիրելիների մասին։ Գաղափարները, որոնք վերաբերում են անձնական և ստեղծագործական հաջողությանը, մշակեք փետրվարի երրորդ տասնօրյակում: Սա ընկերների աջակցության ժամանակկաշրջան է. կլինեն անսպասելի ծրագրեր ու հնարավորություններ, որոնք հաջողությամբ կիրականացվեն առաջին կիսամյակում։
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 9, 18, 22, 27 • Անբարենպաստ օրերը՝ 7, 12, 16, 20
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Խեցգետին
Պետք է զբաղվել ընտանեկան պլաններով, նախագծերով, աշխատել թիմում։ Անպայման աջակցեք երեխաներին, եթե չափահաս են, խոսեք նրանց անհանգստացնող թեմաների մասին, իսկ եթե փոքր են, ապա ոչ մի դեպքում չպետք է անտեսեք նրանց խնդիրները։ Հնարավոր են ֆինանսական խնդիրներ առաջանան։ Առաջին շաբաթվա ընթացքում գնումներն անհաջող կլինեն։ Նոր հեռանկարներ կբացվեն, որոնք բավականին արագ կիրականանան։ Ճամփորդելիս կգտնեք սեր և անձնական հաջողություններ, ինչպես նաև ստեղծագործական հնարավորություններ:
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Առյուծ
Ամսվա առաջին տասնամյակում պետք է շատ ուշադիր կատարեք ձեր աշխատանքը, որպեսզի սխալներ չլինեն. դրանց շուրջ անկնկալվում է կա՛մ սկանդալ, կա՛մ մեծ հաջողություն: Փետրվարի երկրորդ կեսը պահանջում է ուշադրություն ընտանիքի և այն մարդկանց նկատմամբ, ովքեր շրջապատում են ձեզ ուսման մեջ կամ աշխատանքում: Փետրվարի երրորդ տասնօրյակը կբերի անձնական հաջողություն, սեր, ուշադրություն և աջակցություն նրանց կողմից, ովքեր սիրում են ձեզ: Ուսուցիչները, հովանավորները, ղեկավարները կդառնան ձեր աջակիցը: Նոր նախաձեռնությունները կձևավորվեն ամսվա ընթացքում և ի հայտ կգան փետրվարի վերջին տասնամյակում։
• Բարենպաստ օրերը՝ 6, 10, 19, 23, 28 • Անբարենպաստ օրերը՝ 8, 12, 16, 26
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Կույս
Ուշադրություն դարձրեք, թե ինչպես են զարգանում հարաբերություններն ընտանիքի անդամների հետ. այժմ դրանք առաջին տեղում են, և ձեր խնդիրն է օգնել նրանց ամեն ինչում: Զուգընկերները բարձրանում են, նրանց կյանքը փոխվում է, և անհրաժեշտ է մասնակցել դրան, որովհետև եթե ոչ դուք, ապա ուրիշը կարող է ձեր տեղը զբաղեցնել: Շատ ուշադիր եղեք այն հարցերին, որոնք վերաբերում են ինտելեկտուալ գործունեությանը, ստեղծագործությանը և աշխատանքին. դրանցում դուք լավ արդյունքների կհասնեք: Հաջողությունը սպասվում է ամսվա կեսերին։ Աշխատանքն ապագայի նոր հնարավորություններ կբերի: Կանայք, տարեցները, սիրող մարդիկ կամ նրանք, ովքեր ձեր հենարանն էին, կդառնան ձեր պաշտպանները, օգնության ձեռք կմեկնեք, կմատնանշեն ապագայի ճանապարհը։
• Բարենպաստ օրերը՝ 7, 13, 17, 21, 26 • Անբարենպաստ օրերը՝ 9, 19, 23, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Կշեռք
Փետրվարը հագեցած է իրադարձություններով՝ գործնական, անձնական, ինչպես նաև կենցաղային գործերով, որոնք դուք կկատարեք երեխաների և հավատարիմների հետ։ Փետրվարի առաջին տասնօրյակում հոգ տարեք այն մասին, թե ինչ է պետք վերափոխել տանը. հաշվի առեք նոր հնարավորություններ ձեր տան և երեխաների ապագայի համար: Զգույշ եղեք այն մարդկանց նկատմամբ, ովքեր ձեր տուն են գալիս: Զբաղվեք ձեր առողջությամբ և այն բաներով, որոնք ձեզ դուր կգան։ Սպորտը լավ հանգստություն կբերի։ Ամսվա կեսին նոր հնարավորություններ կբացվեն, որոնք կապված են կլինեն սիրո, ծանոթությունների, ինտելեկտուալ գործունեության հետ։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 10, 19, 23, 27 • Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 7, 16, 25
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Կարիճ
Այս ամիս կենտրոնացեք ձեր տան վրա: Կատարեք տան բարեկարգում (ավելի հարմարավետ զգալու համար), զբաղվեք սարքավորումներով, վերակառուցումամբ, վերանորոգմամբ... Հարմար ժամանակ է հարազատների հետ շփվելու համար։ Ամսվա առաջին կեսը կբերի կարևոր ծանոթություններ, իրադարձություններ։ Զբոսանքները նոր հանդիպումներ կբերեն, ինչպես նաև բանակցությունների հնարավորություններ և ապագայի պլաններ: Տնային ուսուցուման ծրագրերը թողեք ամսվա երկրորդ կեսի համար: Գրեթե ամբողջ փետրվարը ձեզ երջանիկ և սիրված կզգաք։ Հետաքրքիր հանդիպումների, երեխաների համար նոր հնարավորությունների, ստեղծագործական և անձնական հաջողությունների ամիս է։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 8, 17, 21, 26 • Անբարենպաստ օրերը՝ 6, 10, 15, 23
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Աղեղնավոր
Չնայած այն հանգամանքին, որ հակառակորդի հետ դիմակայությունը շարունակվում է, փետրվարը ձեզ հաջողություն կբերի՝ նյութական հարցերում, կնքվելիք պայմանագրերում։ Նյութական և ֆինանսական հարցերի շուրջ հաջող գնումների և բանակցությունների ժամանակաշրջան է: Ճամփորդությունների շրջան կլինի՝ կապված աշխատանքի, հանգստի, այն մարդկանց հետ, ում սիրում եք։ Ակտիվորեն կաջակցեն մարդիկ, ովքեր անցել են ժամանակի փորձությումը: Շփումերը նոր հնարավորություն կստեղծեն, որը կվերաբերի անշարժ գույքին: Լավ ժամանակ է հանգստանալու և տան մասին հոգ տանելու համար։ Ի հայտ կգան նոր մարդիկ, ովքեր սիրում են ձեզ և ձեր հարազատներին: Ամսվա վերջը հարմար փուլ է երեխաների ապագան ու աշխատանքը որոշելու համար։
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 11, 15, 19, 27 • Անբարենպաստ օրերը՝ 7, 13, 17, 25
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Այծեղջյուր
Սա այն շրջանն է, երբ շատերն ուշադրություն կդարձնեն ձեր ինտելեկտուալ կարողություններին. հնարամտությունը, օգնելու ունակությունը, մտավոր մթնոլորտ ստեղծելու կարողությունը ձեզ կօգնեն բոլոր հարցերում։ Կզգաք, որ մտավոր զարգանում եք։ Կծագի նոր մարդկանց շրջապատում գործելու հնարավորություն: Ամսվա երկրորդ կեսը լավ շրջան է փող աշխատելու, հաջող գնումների և ներդրումներ կատարելու համար, որոնք հետագայում կբերեն եկամուտներ, նյութական աճ և շահույթ: Հարմար ժամանակ է հարազատների հետ շփվելու, նոր ծանոթությունների, հետաքրքիր հոբբիների համար։ Այն հոգատարությունը, որը ձեզ ցույց կտան հարազատները, դեռ երկար կհիշվի: Փետրվարի վերջը բարենպաստ ժամանակ է վերանորոգման, առողջությամբ զբաղվելու համար։
• Բարենպաստ օրերը՝ 8, 12, 17, 21, 25 • Անբարենպաստ օրերը՝ 6, 10, 19, 23, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ. Ջրհոս
Հարմար շրջան է երեխաների գործերով զբաղվելու, ինչպես նաև հեռավոր ապագայի հետ կապված ձեր ծրագրերին ու գարնանը սպասվող հեռանկարներին պատրաստվելու համար։ Նպաստավոր ժամանակ է նոր զարգացումներին ու հնարավորություններին նախապատրաստվելու համար։ Լավ փուլ է գնումների, ձեռքբերումների, նոր ծանոթությունների, պայմանագրերի համար։ Հնարավորություն կլինի բարելավել բնակարանային ու ֆինանսական պայմանները։ Օգնեք հարազատներին, մասնակցեք ընդհանուր գործերին, որպեսզի գործընթացից դուրս չմնաք։ Ամսվա վերջը հիանալի ժամանակ է ճանապարհորդելու համար։
• Բարենպաստ օրերը՝ 6, 15, 19, 23, 28 • Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 8, 17, 21
Ամսվա աստղագուշակ․ փետրվար 2023 թ․ Ձկներ
Ամիսը կբերի և՛ ուրախություններ, և՛ նոր իրադարձություններ, որոնք կձևավորվեն շրջակա և անձնական գործընթացների արդյունքում։ Ամսվա առաջին կեսը փոփոխություններ կբերի աշխատանքում՝ շատ առումներով անհրաժեշտ է վերանայել հին պատրաստվածությունն ու նախկին գործերը։ Պետք է զբաղվել տեղեկատվական գործունեությամբ, ուշադրություն դարձնել աշխատակիցների (ձեզ հետ աշխատողների) գործերին։ Մեծ հեռանկարներ, նոր հնարավորություններ կստեղծվեն ընկերների հետ: Ամբողջ ամիսը ձեր շուրջը սեր, ուշադրություն, աջակցություն կլինի, հետաքրքրություն՝ ձեր ճաշակի և այն գործերի նկատմամբ, որոնք անում եք ձեր սիրելիների համար: Փետրվարի վերջին շաբաթները կնշանավորվեն նյութական հաջողություններով և նվերներով։ Այս ամբողջ ընթացքում դուք զբաղված կլինեք բնակարանային խնդիրներով։

Гороскоп на февраль 2023 года
Февраль будет относительно спокойным и приятным. Вы быстро поймете, чего хотите добиться, верно расставите приоритеты. Нужно приложить усилия? Вы это сделаете, причем сразу сосредоточитесь на главном, не будете тратить время на ерунду. В решении рабочих вопросов вам будут охотно помогать коллеги и давние партнеры. Благодаря их поддержке вы вовремя справитесь со всеми делами.
Хотя дел в феврале у вас будет немало, времени хватит на увлечения, и на личную жизнь, и отдых, и на небольшую романтическую поездку.
Вы будете внимательны к близким, и именно благодаря этому в отношениях с ними произойдут заметные перемены к лучшему. Если в последнее время общение было напряженным, вы найдете способ вернуть гармонию и взаимопонимание.
Февраль формирует в жизни Овна события, связанные с постановкой крупных целей, важных задач – их необходимо разработать в первой декаде месяца. Впоследствии действовать в этом направлении. Параллельно вам будут помогать люди, которые вас любят, за спиной мощная поддержка. За вами наблюдают – но этот контроль готовит вам новые возможности. Вместе с друзьями вы начнете новые дела, появятся интересные возможности и перспективы, связанные с будущими заработками. В последнюю неделю месяца ждите поддержки, любви, покровительства, творческого и личного успеха.
Благоприятные дни: 4, 9, 18, 22, 27
Неблагоприятные дни: 2, 12, 16, 24
Для рожденных под знаком Телец – это время хорошее для заработка. Будут поддерживать вышестоящие женщины, любящие друзья. Появятся новые возможности для личной жизни, творческих планов. А также возможности для зачатия ребенка и последующей беременности. Во второй половине месяца не забывайте контролировать события вокруг: особенно все, что касается детей и работы (руководство будет присматривать за вами и дел будет немало).
Благоприятные дни: 3, 12, 16, 20, 24
Неблагоприятные дни: 5, 14, 22, 27
Необходимо позаботиться о родственниках, берегите близких. Идеи, которые касаются личного и творческого успеха - удаются в третьей декаде февраля. Это время поддержки друзей։ неожиданных планов и возможностей, которые реализуются с успехом в первую половину года.
Необходимо заниматься семейными планами, проектами, работать в коллективе. Обязательно поддержите детей, если дети взрослые – поговорите о том, что их волнует, а если маленькие – то ни в коем случае нельзя упустить их проблемы. Могут возникнуть материальные проблемы. Покупки неудачны в первую неделю. Откроются новые перспективы, которые реализуются довольно быстро. В поездках вас ждет любовь и личный успех, а также творческие возможности.
В первую декаду месяца – нужно очень внимательно выполнять свою работу, чтобы не было промахов, потому что вокруг них или скандал, или большой успех. А вторая половина февраля требует внимания к семье и другим людям, которые окружают в учебе или в делах. Третья декада февраля принесет личный успех, любовь, внимание и поддержку тех, кто вас любит. Учителя, покровители, начальники станут вашей опорой. Новые начинания будут подготовлены в течении февраля и проявятся в последнюю декаду.
Благоприятные дни: 6, 10, 19, 23, 28
Неблагоприятные дни: 8, 12, 16, 26
Обратите внимание на то, как складываются отношения с семьей – сейчас они на первом месте, и ваша задача помогать им во всем. Партнеры поднимаются, их жизнь меняется - и нужно обязательно в ней участвовать, потому что если не вы – то место может занять кто-то другой. Будьте очень внимательны к делам, которые касаются интеллектуальной деятельности, творчества и работы - в этом вы преуспеете. Успех ждет в середине месяца. Работа принесет новые возможности - на перспективу. Женщины, старики, любящие люди или те, кто был вашей опорой – станут вашими защитниками, протянут руку помощи, укажут путь в будущее.
Благоприятные дни: 7, 13, 17, 21, 26
Неблагоприятные дни: 9, 19, 23, 27
Февраль наполнен событиями – деловыми, личными, а также домашними задачами, которые будете выполнять с детьми и благоверными. В первой декаде февраля займитесь тем, что нужно переоборудовать дома: обдумайте новые возможности для будущего своего дома и детей. Будьте внимательны к людям, которые приходят ваш дом. Будете заняты своим здоровьем и делами, которые будут нравиться. Спорт станет хорошей разрядкой. В середине месяца – новые возможности, они связаны с любовью, знакомствами, интеллектуальной деятельностью.
Благоприятные дни: 4, 10, 19, 23, 27
Неблагоприятные дни: 2, 7, 16, 25
В этом месяце много внимания посвятите дому. Будут: обустройство жилья (чтобы чувствовать себя комфортнее), занятие техникой, перестройка, ремонт… Время удачное для общения с родственниками. Первая половина месяца принесет  важные знакомства, события. Прогулки принесут новые встречи, а также возможности переговоров и планов на будущее. Обучение на дому – планы на вторую половину месяца. Почти весь февраль чувствуете себя счастливым и любимым человеком. Месяц интересных встреч, новых возможностей для детей, творческого и личного успеха.
Благоприятные дни: 3, 8, 17, 21, 26
Неблагоприятные дни: 6, 10, 15, 23
Несмотря на то, что продолжается противостояние с противником, февраль принесет вам успех: в материальных делах, договорах, которые вы можете создать. Удачные покупки и переговоры по поводу материальных и финансовых вопросов. Идет период поездок – они связаны с работой, с отдыхом, людьми которых любите. Активно поддерживают люди, проверенные временем. Общение позволит создать новое пространство, которое касается недвижимого имущества. Хорошее время для отдыха и занятия домом, в дом войдут новые люди - любящие вас и любимые. Конец месяца хорошее время для определения будущего детей и работы.
Благоприятные дни: 5, 11, 15, 19, 27
Неблагоприятные дни: 7, 13, 17, 25
Это период, когда многие люди обращают внимание на ваши интеллектуальные способности: смекалка, умение помочь, создать атмосферу интеллектуального пространства будет помогать вам во всех делах. Почувствуете, что развиваетесь ментально. Возможность процессов, которые формируют вокруг новых людей. Вторая половина месяца хороший период для заработка, вложите средства в очень хорошие и крупные покупки, а также дела, которые впоследствии принесут отдачу, материальный рост и прибыль. Хорошее время для общения с родственниками, для новых знакомств, интересных увлечений. Милосердие, которое проявят к вам родственники запомнится надолго. Конец февраля – хорошее время для ремонта, занятия здоровьем.
Благоприятные дни: 8, 12, 17, 21, 25
Неблагоприятные дни: 6, 10, 19, 23, 28
Хорошее время для занятий делами детей, а также для продвижения своих планов, связанных с далеким будущим и с перспективами, которые откроются с весны. Время удачно для подготовки к новым делам и новым возможностям. Хорошее время для покупок и приобретений, новых знакомств, договоров. Будет возможность улучшить жилищные и финансовые условия. Помогайте родным, участвуйте в общих делах, чтобы не остаться «за бортом». Конец месяца – отличное время для путешествий.
Благоприятные дни: 6, 15, 19, 23, 28
Неблагоприятные дни: 3, 8, 17, 21
Месяц принесет и радости, и новые события, которые формируются в глубине мировых и личных процессов. Первая половина месяца потребует перемен в работе - во многом нужно пересмотреть старую подготовку и прежние дела. Необходимо заняться информационной деятельностью, обратить внимание на дела сотрудников (тех, кто работает с вами). Крупные перспективы, новые возможности будете разрабатывать с друзьями – и возможностей будет немало. Весь месяц вокруг вас любовь, внимание, поддержка, интерес к вашему вкусу и делам, которые вы делаете для своих любимых. Последние недели февраля отмечены материальным успехом и подарками, которые войдут в вашу жизнь. Все это время вы занимаетесь жилищными вопросами.
Благоприятные дни: 2, 8, 17, 20, 24
Неблагоприятные дни: 4, 11, 19, 22
Просмотрено 3695 раз
01.07.2023
В этом месяце звёзды благосклонны к представителям всех знаков зодиака – каждый человек окажется в комфортных для себя условиях. Так, что обещает гороскоп на июль 2023 года всем знакам зодиака?
01.06.2023
В июне 2023 звезды обещают много серьезных перемен и эмоций - как в личной жизни, так и в работе.
04-12-2023 08:46
В Лос-Анджелесе 2 декабря состоялся показ новой осенней коллекции Balenciaga. Посмотреть на модное шоу пришли многие звёзды: Николь Кидман, Ким Кардашьян, Кендалл Дженнер, Ева Лонгория, девушка Леонардо ДиКаприо Виттория Черетти, Сальма Хайек, Бруклин Бекхэм и Никола Пельтц, Эшли Грэм и другие.
04-12-2023 08:33
Большинство людей имеют лишний вес не из-за гормонального дисбаланса, а из-за переедания. По словам врачей, эндокринные заболевания, вызывающие чрезмерный набор веса, действительно существуют, но они встречаются очень редко. При этом набор веса может быть связан с гормоном инсулином, чувствительность организма к которому со временем снижается.