Շաբաթվա աստղագուշակ․ հոկտեմբերի 25-31-ը 2021 թ
Հոկտեմբերի 25-31-ը նվազող լուսին է: Այս ընթացքում պետք է ավելի ուշադիր լինել փողի ու փաստաթղթերի նկատմամբ։ Վերստուգեք ամեն ինչ, վերլուծեք, խորհուրդ հարցրեք բանիմաց մարդկանցից։ Երկրորդ կեսի հետ հարաբերություններում ավելի շատ հարցեր կլինեն, քան պատասխաններ: Բայց դեռ վաղ է անհանգստանալու համար: Նայեք ձեր զուգընկերոջ արձագանքին. աստղերը խորհուրդ են տալիս սպասել նրա գործողություններին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Խոյ
Ձեզ ֆինանսական առումով շատ արդյունավետ շաբաթ է սպասվում։ Կկարողանաք այնպիսի ներդրում անել, որը եկամուտ կբերի։ Օգտագործեք այս ժամանակը կապեր ստեղծելու համար, հատկապես՝ աշխատակիցների հետ։ Խորհուրդ չի տրվում ֆիզիկական աշխատանք կատարել, առժամանակ հետաձգեք նաև պարապմունքները մարզասրահում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Ցուլ
Վատ ժամանակ չէ ինքնակրթության և խորացված ուսուցման համար: Պարապմունքները սկսելու կատարյալ օրը հոկտեմբերի 25-ն է։ Ձեր եկամուտն այժմ կախված կլինի ձեր քրտնաջան աշխատանքից: Մի ծուլացեք, դուք կշահեք առավելագույնը: Բայց մի մոռացեք նաև հանգստանալ: Հոկտեմբերի 31-ն անցկացրեք հաճելի շրջապատում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Երկվորյակ
Ավելի լավ է միայնակ լուրջ նախագծեր չձեռնարկեք։ Թիմային աշխատանքը հիանալի արդյունքներ կբերի, այնպես որ օգտվեք ձեր շրջապատի աջակցությունից: Փիլիսոփայորեն վերաբերվեք ձախողումներին, այդ փորձը կօգնի ձեզ չսխալվել: Հիվանդության սրման հավանականություն կա։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Խեցգետին
Այս ժամանակահատվածում ձեզ սպասվում է առօրյա միապաղաղ աշխատանք։ Բայց շուտով դուք այնուամենայնիվ կկարողանաք հանգստանալ։ Աստղերը խորհուրդ չեն տալիս կոնֆլիկտների մեջ մտնել ղեկավարության հետ։ Ի դեպ, գործընկերների հետ նույնպես նախընտրելի է համընթաց լինել. շատ նոր բաներ կիմանաք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Առյուծ
Դիմադրողականությունը թուլացած կլինի, ուստի սկսեք ուժեղացնել այն։ Եթե, այնուամենայնիվ, հիվանդանաք, այն ոտքի վրա մի՛ տարեք: Առյուծների ընտանիքի որոշ նավ կարող է ճաքել։ Կատարեք առաջին քայլը, մյուս կեսը կգնահատի այն։ Հետևեք ձեր սննդակարգին, մի չափազանցեք այն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Կույս
Ձեզ կարող են շահութաբեր աշխատանք առաջարկել, բայց նախքան համաձայնվելը, մտածեք. պատրա՞ստ եք այդ փոփոխություններին: Եթե այո, ապա՝ առաջ։ Հոկտեմբերի 31-ը ձեզ համար կարող է շատ յուրահատուկ օր լինել ։ Այն հղի է նոր ծանոթություններով։ Ավագ սերնդի հետ հարաբերությունները կարող են լարվել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Կշեռք
Մի նստեք տանը, ավելի հաճախ եղեք մարդաշատ վայրերում։ Հակառակ սեռի հետ շփումն այն է, ինչ ձեզ հիմա պետք է: Այս ժամանակահատվածում մտերիմ ընկերը կարող է ցույց չտալ իր լավագույն կողմերը։ Մի քայլ հետ գնացեք՝ ամեն ինչ պարզելու համար, բայց մի՛ ընդհատեք նրա հետ շփումը ամբողջությամբ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Կարիճ
Այս շաբաթը սթրեսային է լինելու և՛ աշխատավայրում, և՛ տանը, բայց դուք կարող եք հաղթահարել դա: Հանգստյան օրերն անցկացրեք քաղաքից հեռու՝ վերականգնվելու համար: Շաբաթվա առաջին կեսին ֆինանսական վիճակը կարող է բարդ լինել: Սակայն երկրորդ կեսին կգտնեք եկամտի նոր աղբյուրներ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Աղեղնավոր
Այժմ միայնակ Աղեղնավորների բախտը բերել է. նրանց համար երկրորդ կեսին գտնելու հնարավորություններն ավելի մեծ են, քան երբևէ: Կարորը՝ մի խրտնեցրեք նրան ձեր ակտիվությամբ: Ծնողները պետք է զգույշ լինեն իրենց երեխաների հետ. այս օրերին նրանց «ձեռք մեկնելու» համար գործեք կարկանդակով, ոչ թե մտրակով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Այծեղջյուր
Ղեկավարները ձեր առջև բարձր պահանջներ կդնեն, փորձեք ձեզ դրսևորել շահեկան կողմերով, և ձեր ջանքերը կգնահատվեն։ Ավելի լավ է հիմա հանգստանալ ընտանիքի հետ, որը զուրկ է մնացել ձեր ուշադրությունից։ Ստեղծագործ մարդկիկ այս օրերին ներշնչված կլինեն, կհայտնվեն նոր գաղափարներ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը. Ջրհոս
Ընտանիքում կարող են կոնֆլիկտներ ծագել, եւ դուք կհայտնվեք երկու կրակի արանքում։ Ոչ մեկի կողմը մի բռնեք, դարձեք խաղաղարար: Այժմ կարևոր է խուսափել սթրեսից. այն կարող է խաթարել ձեր առողջությունը: Հանգստյան օրերն անցկացրեք ընկերների հետ. օրինակ՝ կարող եք քաղաքից դուրս գնալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հոկտեմբերի 25-31-ը․ Ձկներ
Այս օրերին շատ հոգսեր կունենաք։ Փորձեք ավելի քիչ անհանգստանալ մանրուքներից՝ կենտրոնանալով այն բաների վրա, որոնք իսկապես կարևոր են: Աստղերը խորհուրդ չեն տալիս լռել ձեր զգացմունքների մասին: Այս օրերը կատարյալ ժամանակն են ձեր սիրելիին ասելու «Ես քեզ սիրում եմ»:

Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года
С 25 по 31 октября - убывающая Луна. В этот период стоит быть внимательнее к деньгам и документам. Все перепроверяйте, анализируйте, спрашивайте совета у знающих людей.
В отношениях со второй половинкой вопросов будет больше, чем ответов. Но переживать рано. Посмотрите на реакцию партнера: звезды советуют ждать каких-либо действий именно от него.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Овен
В финансовом плане вас ждёт очень продуктивная неделя. Сможете вложить деньги так, чтобы они принесли доход. Используйте это время для налаживания связей, прежде всего рабочих. Не рекомендуется физический труд, занятия в спортзале тоже пока отложите.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Телец
Неплохое время дпя самообразования и повышения квалификации. Идеальный день для начала обучения - 25 октября. Доход сейчас будет зависеть от вашего трудолюбия. Не будете лениться - сорвете куш. Но и отдыхать не забывайте! 31 октября проведите в приятной компании.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Близнецы
В одиночку лучше за серьезные проекты не браться. Отличный результат принесет коллективный труд, поэтому заручитесь поддержкой окружающих. К неудачам отнеситесь философски, этот опыт поможет не совершать ошибок. Есть вероятность обострения заболеваний.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Рак
В этот период вас ждет рутинный монотонный труд. Но вскоре вы все-таки сможете отдохнуть. Звезды не советуют сейчас вступать в конфликты с руководством. Да и с коллегами лучше быть на короткой ноге: узнаете много нового.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Лев
Иммунитет окажется слабым, поэтому начните его укреплять. Если все же заболеете, не переносите болезнь на ногах! Семейная лодка некоторых Львов может дать трещину. Сделайте первый шаг, вторая половинка это оценит. Следите за своим питанием, не допускайте излишеств.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Дева
Вам могут предложить выгодную работу, но, прежде чем соглашаться, подумайте: готовы ли вы к этим переменам? Если да, действуйте! 31 октября может стать особенным днем для вас. Он заряжен на новые знакомства. Напряженными могут стать отношения со старшим поколением.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Весы
Не сидите дома, чаще бывайте в людных местах. Общение с противоположным полом - то, что вам нужно сейчас. Близкий друг в этот период может показать себя не с лучшей стороны. Сделайте шаг назад, чтобы во всем разобраться, но не прерывайте общение с ним окончательно.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Скорпион
Эта неделя окажется напряженной как на работе, так и дома, но вы справитесь! Для восстановления сил проведите выходные вдали от города. Тяжелой может оказаться финансовая ситуация в первой половине недели недели. Но во второй половине вы найдете новые источники дохода.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Стрелец
Сейчас повезет одиноким Стрельцам: шансы найти вторую половинку для них как никогда высоки. Главное, не отпугните ее своим напором! Родителям стоит быть внимательными по отношению к детям. В эти дни действуйте пряником, а не кнутом, чтобы «достучаться» до них.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Козерог
Начальство будет предъявлять к вам высокие требования, постарайтесь показать себя с выгодной стороны, и ваши старания оценят. Отдыхать сейчас лучше с семьей, которой не хватает вашего внимания. Творческих людей в эти дни посетит вдохновение, появятся новые идеи.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Водолей
В семье могут возникнуть конфликты, и вы окажетесь между двух огней. Не занимайте ничью сторону, станьте миротворцем. Сейчас важно избегать стрессов: они могут подточить ваше здоровье. Выходные проведите с друзьями: например, можно поехать за город.
Гороскоп на неделю с 25 по 31 октября 2021 года Рыбы
Беспокойств в эти дни у вас будет немало. Постарайтесь меньше переживать из-за пустяков, сосредоточившись на действительно важных вещах. Звезды не советуют молчать о своих чувствах. Эти дни - идеальное время для того, чтобы сказать близкому человеку: «Я тебя люблю!»․
Просмотрено 3822 раз
Эта неделя обещает быть богатой на события и подарит всем знакам зодиака немало новых впечатлений.
Неделя благоприятна для романтических знакомств, страстных встреч и улучшения существующих взаимоотношений.