Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․
Մարտին Խոյերը կօգտվեն իրենց ընձեռված բոլոր հնարավորություններից և ոչ միայն նյութական միջոցները զգալի մեծացնելու, այլև իրենց հորիզոնները էապես ընդլայնելու առումով, անելու բաներ, որոնք ենթադրում են շփումներ շատերի հետ, նոր հմտություններ ձեռք բերելու, տպավորություններ ստանալու, որոնք կչեզոքացնեն առօրյայի ունայնությունը ...
Բացի այդ, ձեզ համար պետք է որոշեք կարևոր մի բան, կատարեք բարոյական ինչ-որ ընտրություն, և դրանում, ամենայն հավանականությամբ, ձեզ կօգնի այն անձը, ում համարում եք քաջատեղյակ և վստահելի: Դուք նաև գործ կունենաք մի խնդրի հետ, որից նախկինում չէիք կարողանում ձերբազատվել՝ ինչ-որ պահպանողական անհատի պատճառով:
Ամսվա սկզբին ցանկացած գործում գոհացուցիչ արդյունքներ ստանալու համար արժե հաշվի առնել այլոց հոգեբանական տրամադրվածությունը: Մարտի կեսին ձեզ կարող է անհրաժեշտ լինել վիճահարույց և, ձեր կարծիքով, ոչ այնքան հավաստի աղբյուրից ստացված տեղեկատվություն: Ամսվա վերջին դուք կունենաք զգացմունքային և ֆիզիկական վերելք, ամեն ինչ կլինի «5+»-ի:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 9, 14, 19, 24, 28
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 16, 22, 26, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Ցուլ
Ցուլերը մարտ ամսին կարող են որոշ նոր գեղարվեստական տաղանդներ հայտնաբերել կամ էապես զարգացնել գոյություն ունեցողները: Բացի այդ, սպասվում է ջերմ և արդյունավետ շփում ձեր համակիրների հետ։ Եթե դա ճիշտ դիտարկեք, ապա ընթացքում ձեռք կբերեք անհրաժեշտ և հետաքրքիր հմտություններ, կկուտակեք անհրաժեշտ իմաստություն, ինչն իր հերթին կավելացնի ձեր կշիռը նրանց աչքերում:
Բայց մասնագիտական ոլորտում խառնաշփոթը չի բացառվում, ստիպված կլինեք բազմապատկեք ձեր ջանքերը՝ միանգամից մի քանի ուղղությամբ գործելու համար։ Հնարավոր են լրացուցիչ ծախսեր, որոնք դժվար թե փոխհատուցվեն. այնուամենայնիվ, ծախսերն այսպես, թե այնպես կարդարացնեն իրենց:
Ամսվա սկզբին ձեզ սպասվում է շատ շահավետ գործարք: Մարտի կեսին բազմաթիվ խոսակցություններ կլինեն, այդ թվում՝ այնպիսիք, առանց որոնց միանգամայն հնարավոր կլիներ գործել: Ամսվա վերջին ինչ-որ մեկի ակտիվությունը կստացվի վարակիչ, և դուք կմիանաք ինչ-որ մասնագիտական կամ սոցիալական թիմային նախագծի:
Բարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 13, 17, 23, 27, 31
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 15, 21, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Երկվորյակ
Մարտին երկվորյակները, հավանաբար, այնքան էլ գոհ չեն լինի իրենց անձնական կյանքում տեղի ունեցող իրադարձություններից, ուստի կշտապեն հնարավորինս զարգացնել և բարելավել իրենց մասնագիտական գործունեությունը: Ամենայն հավանականությամբ, դուք կունենաք բազմաթիվ բանակցություններ և ձեր հմտությունների շնորհանդեսներ, տարբեր ուղղություններով կսկսեք մի քանի զուգահեռ նախագծեր, կփորձեք օգտվել տարբեր ծագմամբ և կազմակերպությունների մարդկանց աջակցությունից:
Բացի այդ, դուք անընդհատ անորոշ մի բան կցանկանաք և, եթե կարողանաք հասկանալ, թե կոնկրետ ինչ է փափագում ձեր հոգին, կդառնաք շատ ավելի երջանիկ, քանի որ կկարողանաք այն ստանալ գրեթե անմիջապես և վայելել:
Ամսվա սկզբին չարժե վիճել հարազատների հետ, այլապես այդ դեպքում նրանք կարող են խանգարել իրականացնել ձեզ համար ինչ-որ կարեւոր բան: Մարտի կեսին ինչ-որ գաղափարի իրականացումը կարող է ցնցել ուրիշներին, բայց անձամբ այն ձեզ շատ նոր հնարավորություններ և հաճելի պահեր կպարգևի: Ամսվա վերջին կկարողանաք անել այն, ինչ երկար ժամանակ հետաձգում էիք:
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Խեցգետին
Խեցգետինները մարտին կմասնակցեն շատ հետաքրքիր նախագծերի՝ ինչպես մասնագիտական, այնպես էլ սոցիալական, ստեղծագործական բնույթի, և որոնք կապված կլինեն որոշ տեղեկատվության հետ: Ճիշտ է, միևնույն ժամանակ զգացողություն կլինի, որ ձեր շրջապատում կարող էին ավելի քիչ մարդիկ լինել, այդուհանդերձ, հանգստի ճիշտ կազմակերպումն արագորեն կազատի ձեզ շփվելու հոգնածությունից:
Բացի այդ, դուք ստիպված կլինեք ձեռք բերել մի քանի նոր հմտություններ, որոնք, ամենայն հավանականությամբ, փոխառելու եք ձեր գործընկերներից մեկից: Ձեզ սպասվում են նաև նյութական բնույթի ձեռքբերումներ. ինչ-որ բան հոգու համար, որոշ բան հարմարավետության համար, մի մասն էլ՝ այն մարդկանց համար, ովքեր շնորհակալ կլինեն դրա արդյունքում։
Ամսվա սկզբին ձեզ սպասվում է ֆինանսական անակնկալ, որը ոչ միայն հաճելի կլինի, այլև կբարձրացնի ձեր ինքնագնահատականը: Մարտի կեսին մի նախագիծ կպահանջի ինտուիտիվ ընդգրկում և ձեր որոշ առանձնահատկություններ: Ամսվա վերջում ուրիշի գործունեությունը կարող է ձեզ որոշակի անհարմարություն պատճառել:
Բարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 12, 16, 23, 27, 31
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 14, 21, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Առյուծ
Մարտին առյուծները կօգտագտագործեն տարիների ընթացքում կուտակված փորձը՝ հնարավորինս ընդլայնելու իրենց մասնագիտական գործունեության ոլորտը, նախաձեռնելու մի քանի տարբեր նախագծեր և դրանց առավել հաջող իրականացման համար օգտագործելով այն տեղեկությունները, որոնք նրանք երկար ժամանակ հավաքել են գիտակցաբար կամ ենթագիտակցորեն։
Ամսվա սկզբին ինչ-որ մեկը ձեզ կօգնի օգտվել հետաքրքիր հնարավորությունից: Մարտի կեսին կլինեն բազմաթիվ նախագծեր, որոնք հիմնված են անձնական համակրանքի վրա. ինչ-որ մեկը ձեզ փող կտա միայն նրա համար, որ դուք եք: Ամսվա վերջին անձնական ու երկարաժամկետ ինչ-որ բան կսկսեք:
Բարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 11, 15,21,25, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 13, 17, 23, 27, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Կույս
Կան բաներ, որոնք դուք պարզապես անկարող եք պատկերացնել՝ դա ձերը չէ: Եվ, այնուամենայնիվ, որքան երկար եք մտածում գործողությունների որոշակի ծրագրի մասին, այնքան ավելի տրամաբանական է այն թվում, և, ի վերջո, ինքներդ ձեզ կհամոզեք դա անել: Մի անհանգստացեք. ձեր սկզբունքներին և համոզմուքներին դավաճանելու կարիք չի լինի: Դուք պարզապես վերջապես հնարավորություն կունենաք աճելու և ժամանակին համընթաց շարժվելու հնարավորություն:
Ընդհանուր առմամբ, ամիսը չի խոստանում դյուրին լինել, բայց ավելի լայն առումով և երկարաժամկետ հեռանկարում դա կօգնի ազատվել նրանից, ինչը վաղուց ձանձրալի է և փոխարինման կարիք ունի։ Կօգնի հարթել հարազատների, ընկերների, գործատուների հետ հարաբերությունները և կբացահայտի, թե որն է ձեզ համար նոր և շատ հարմար ուղին:
Մարտի սկզբին որոշակի շահույթ կունենաք, բայց դրա համար պետք է պայքարել նրանց հետ, ովքեր մրցակցության մեջ են: Ամսվա կեսին կարևոր է օբյեկտիվորեն գնահատել այն ամենը, ինչ տեղի է ունենում և ձեր սեփական գործողությունները: Մարտի վերջին դուք ստիպված կլինեք ընտրել այն բազմաթիվ առաջարկներից մեկը, որոնք այդքան էլ պարզ չեն, նույնիսկ՝ երկիմաստ, բայց գոնե ձեզ համար՝ օգտակա են:
Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 16, 22, 26, 30
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 9, 14, 19, 24, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Կշեռք
Մարտին Կշեռքները շատ կշփվեն նրանց հետ, ում վստահում են, և այդ փոխազդեցությունից կարող է ծնվել մի շատ հեռանկարային նախագիծ։ Վերջինս կօգնի ձեզ ցույց տալ գրեթե բոլոր տաղանդները, բավարարել որոշ թաքնված հավակնություններ, ձեռք բերել նոր հովանավորներ կամ հզոր ու հմուտ դաշնակիցներ:
Ամսվա սկզբին ձեր անցյալը շատ բան կանի ձեր ներկայի համար՝ ինչպես գործերում, այնպես էլ անձնական կյանքում: Մարտի կեսին դուք ստիպված կլինենք ինչ-որ կերպ հավասարակշռել հուզական և հոգեբանական ճոճանակը: Ամսվա վերջին կդառնաք մի փոքր այլ անձնավորություն:
Բարենպաստ օրերը՝ 2,6, 11, 15, 20,24, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 13, 17, 22, 27, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Կարիճ
Կարիճների համար մարտը կլինի նոր հնարավորությունների, հետաքրքիր և հագեցած ժամանակահատված՝ անձնական զարգացման, նոր առաջարկների, մասնագիտական ինքնիրացման, ինքնաճանաչման և ձեզ համար ծայրաստիճան օգտակար զուգադիպությունների տեսանկյունից: Եվ այն մարդիկ, որոնց հետ դուք սերտորեն համագործակցում եք, ձեզ կտրամադրեն բազմակողմանի աջակցություն:
Ամսվա սկզբին չնախատեսված փոքր ծախսերը կփակեն մի հարց, որն արդեն հասունացել է։ Մարտի կեսին ամեն ինչ կստացվի ձեզ համար առավել բարենպաստ կերպով: Ակնկալվում է, որ ամսվա վերջին կսկսեք անհատական նախագիծ, որի ընթացքում կհանդիպեք բազմազան մարդկանց հետ և որոշակի օգուտ կստանաք յուրաքանչյուր հանդիպումից:
Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 18, 22, 26, 30
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 9, 15, 20, 24, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Աղեղնավոր
Մարտին աղեղնավորները սովորականից ավելի անհանգիստ կլինեն: Կարող է լինել դժգոհության զգացում այն բանի հետ կապված, ինչ կատարվում է ձեր հետ ու շրջապատում, և արմատական փոփոխությունների անհրաժեշտություն կառաջանա: Ճիշտ է, կա հավանականություն, որ դուք թույլ կտաք ամեն ինչ առաջ գնա իր ընթացքով և կտեսնեք, թե ուր կարող են ձեզ տանել այն հանգամանքները, որոնք զարգանում են առանց ձեր մասնակցության:
Բացի այդ, դուք պետք է ստուգեք երկարատև հարաբերությունների ամրությունը՝ պրոֆեսիոնալ, ընկերական, ընտանեկան, և փաստ չէ, որ դրանից հետո սովորական ընկերական շրջապատից ինչ-որ բան կմնա: Բայց արդյունքում դուք կստանաք ամբողջական թարմացում, ինչը ճիշտ մոտեցմամբ ձեզ համար իսկապես օգուտ կլինի:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 10, 14, 20, 24, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 8, 12, 18, 22, 27, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Այծեղջյուր
Ամսվա սկզբին դուք կշահեք ձեր հանդեպ եղած բարի վերաբերմունքից: Մարտի կեսերին ստիպված կլինենք մեկտեղ հավաքել ցրված և հակասական տեղեկություններ: Ամսվա վերջին հնարավոր է, որ բախվեք ինչ-որ նորարարի, որին դժվար կլինի հասկանալ:
Բացի այդ, դուք պետք է հասկանաք, թե ձեր շրջապատից ում կարող եք վստահել, և ումից ավելի լավ է հեռու մնալ: Կստանաք նոր հմտություններ, որոնք նախկինում լուրջ չէիք ընդունում։ Ստիպված կլինեք համբերել ու տանել բարդ, բայց անհրաժեշտ մի զրույց:
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 11, 15, 20, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Ջրհոս
Ամսվա սկզբին որոշ կորուստներ ձեզ կստիպեն եկամտի լրացուցիչ աղբյուր փնտրել և (կամ) կստիպեն ձեզ հրաժարվել որոշ ոչ այնքան օգտակար սովորություններից: Մարտի կեսին շատ բան կախված կլինի ձեզանից: Ամսի վերջին ձեզ անակնկալ է սպասվում:
Բացի այդ, դուք, ամենայն հավանականությամբ, կունենաք երկարաժամկետ աշխատանքային ծրագիր' ոչ միայն ձեր, այլ նաև այլ մարդկանց համար։ Գնացեք այնտեղ, որտեղ արդեն եղել եք, բայց որտեղ դեռ ձեզ հետաքրքիր է լինել. փորձեք ձեր ուժը ինչ-որ յուրահատուկ բանում։
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 10, 14, 21, 25, 28
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 18, 23, 26, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ մարտ 2021 թ․ Ձկներ
Մարտին Ձկները ստիպված կլինեն միաժամանակ միանգամից մի քանի նախագծերի մեջ ներգրավվել։ Բայց ձեր անձնական կյանքում դուք կգտնեք շատ ավելի հաճելի բաներ՝ շփում նրանց հետ, ովքեր իսկապես սիրում են ձեզ, զարմանալիորեն աննախադեպ հանգստություն, նոր տպավորություններ, որոնք ձեզ նյութ կտան ձեր երազանքների և ստեղծագործական ինքնարտահայտման համար:
Ամսվա սկզբին սպասվում է հետաքրքիր գործարար առաջարկ, սակայն, որպես արդյունք, դա կարող է հանգեցնել բազմաթիվ լրացուցիչ քաշքշուկների: Մարտի կեսին, ի հեճուկս ոմանց, դուք, հավանաբար, ի կատար կածեք ձեր որոշ ցանկություններ: Ամսվա վերջին ինչ-որ բանում հաստատակամություն կդրսևորեք:

Гороскоп на март 2021 года
Овны в марте воспользуются всеми подвернувшимися им возможностями и не только существенно обогатят себя в материальном плане, но и значительно расширят свои горизонты, занявшись чем-то таким, что предполагает общение со многими людьми, получение новых навыков, частую смену впечатлений, избавляющую от ощущения рутинности.
Кроме того, вам предстоит решить для себя что-то важное, сделать какой-то морально-этический выбор, и в этом вам, скорее всего, поможет человек, которого вы считаете своим конфидентом, доверенным лицом. А еще вы разберетесь с проблемой, распрощаться с которой раньше не могли из-за какого-то консервативного индивида.
В начале месяца для получения оптимальных результатов в любых делах стоит учитывать психологический настрой окружающих. В середине марта может понадобиться информация из спорного и, по вашему мнению, не очень надежного источника. В конце месяца вас ждет эмоциональный и физический подъем, все будет получаться на «5+».
Благоприятные дни для Овна в марте 2021: 1, 5, 9, 14, 19, 24, 28
Неблагоприятные дни для Овна в марте 2021: 3, 7, 12, 16, 22, 26, 30
Гороскоп на март для Тельца
Тельцы в марте могут обнаружить в себе какие-то новые художественные таланты или существенно развить уже имеющиеся. К тому же вас ждет теплое и продуктивное общение с людьми, которые вам благоволят; если вы будете правильно за ними наблюдать, то попутно обзаведетесь нужными и интересными навыками, постигнете весьма необходимую вам сейчас мудрость, что в свою очередь добавит вам веса в их глазах.
А вот непосредственно в профессиональной сфере не исключена суета, придется распыляться, ведя дела сразу по нескольким направлениям, вероятны и дополнительные расходы, которые вам вряд ли возместят; впрочем, траты себя так или иначе оправдают.
В начале месяца вам предстоит провернуть какое-то весьма выгодное дельце. В середине марта будет много разговоров, в том числе и тех, без которых вполне можно было бы обойтись. В конце месяца чья-то активность окажется заразной, и вы присоединитесь к какому-то профессиональному или социальному коллективному проекту.
Благоприятные дни для Тельца в марте 2021: 4, 8, 13, 17, 23, 27, 31
Неблагоприятные дни для Тельца в марте 2021: 2, 6, 10, 15, 21, 25, 29
Близнецы в марте, вероятно, будут не очень довольны тем, что происходит в их частной жизни, а потому кинутся максимально развивать и совершенствовать все то, что связано с их профессиональной деятельностью. Скорее всего, вас ждут многочисленные переговоры и презентации ваших умений, вы затеете несколько параллельных проектов разной направленности, постараетесь заручиться поддержкой людей из различных слоев и организаций.
Кроме того, вам постоянно будет хотеться чего-то смутного, и если вы сможете разобраться, чего именно жаждет ваша душа, станете гораздо счастливее, так как появится возможность практически немедленно это получить и этим насладиться.
В начале месяца не стоит спорить и ссориться с родственниками, иначе потом они помешают вам осуществить нечто для вас важное. В середине марта реализация какой-то идеи может шокировать окружающих, но лично вам принесет много новых возможностей и приятных бонусов. В конце месяца удастся сделать то, что вы давно откладывали.
Благоприятные дни для Близнецов в марте 2021: 1, 5, 9, 14, 19, 24, 28
Неблагоприятные дни для Близнецов в марте 2021: 3, 7, 12, 16, 22, 26, 30
Гороскоп на март для Рака
Раки в марте поучаствуют во многих интересных проектах – как профессиональных, так и социальных, творческих, связанных с какой-то информацией. Правда, при этом появится ощущение, что окружающих вас людей могло бы быть и поменьше; впрочем, грамотный релакс быстро избавит вас от усталости от общения.
Кроме того, вам предстоит обзавестись какими-то новыми навыками, которые вы, скорее всего, подсмотрите у кого-то из коллег. Ждут вас и приобретения материального характера: что-то для души, что-то для комфорта, что-то для тех людей, которым вы за что-то благодарны. А еще вы в чем-то отпустите себя на свободу и получите от этого массу удовольствия.
В начале месяца вас ждет финансовый сюрприз – приятный и повышающий самооценку. В середине марта некий проект потребует интуитивного включения и каких-то ваших особых качеств, очень ценных для тех, кто с вами взаимодействует. В конце месяца чужая активность может доставить вам некоторые неудобства.
Благоприятные дни для Рака в марте 2021: 4, 8, 12, 16, 23, 27, 31
Неблагоприятные дни для Рака в марте 2021: 2, 6, 10, 14, 21, 25, 29
Гороскоп на март для Льва
Львы в марте используют накопленный за годы опыт для того, чтобы максимально возможно расширить поле своей профессиональной деятельности, инициируют несколько разноплановых проектов и для наиболее успешной их реализации задействуют информацию, которую сознательно или подсознательно достаточно долго собирали.
В начале месяца кто-то поможет вам не упустить интересную возможность. В середине марта будет много проектов, основанных на личной симпатии – кто-то даст вам заработать просто потому, что вы – это вы. В конце месяца вы начнете нечто индивидуальное и долгосрочное.
Благоприятные дни для Льва в марте 2021: 2, 6, 11, 15,21,25, 29
Неблагоприятные дни для Льва в марте 2021: 4, 8, 13, 17, 23, 27, 31
Гороскоп на март для Девы
В общем, месяц не обещает быть легким, но на более глобальном уровне и в долгосрочной перспективе он принесет освобождение от того, что давно надоело и требует замены, поможет расставить все точки над «ё» в отношениях с родственниками, друзьями, работодателями, откроет какой-то новый и очень подходящий вам путь.
В начале марта придет какая-то прибыль, но за нее придется побороться с тем, кто тоже на нее претендует. В середине месяца важно объективно оценивать все происходящее и свою собственную персону. В конце марта из множества не очень понятных вам предложений вам предстоит выбрать одно – тоже неоднозначное, но хотя бы точно чем-то для вас полезное.
Благоприятные дни для Девы в марте 2021: 3, 7, 12, 16, 22, 26, 30
Неблагоприятные дни для Девы в марте 2021: 1, 5, 9, 14, 19, 24, 28
Весы в марте будут много общаться с теми, кому доверяют, и из этого взаимодействия может родиться весьма перспективный проект, который поможет им продемонстрировать практически все их таланты, удовлетворить некоторые скрытые амбиции, обзавестись новыми покровителями или мощными и ловкими союзниками.
К тому же на профессиональном поприще вам придется «перелопатить» огромное количество информации, с помощью опыта и внутреннего чутья выбрав из нее то, что поспособствует достижению какой-то крайне важной для вас цели. А еще вам предстоит принять несколько судьбоносных решений и каким-то образом справиться со своими собственными противоречиями, ну и вывести самоконтроль на новый для вас уровень.
В начале месяца ваше прошлое многое сделает для вашего настоящего – как в деловой сфере, так и в частной жизни. В середине марта придется как-то уравновешивать эмоционально-психологические качели. В конце месяца вы станете чуточку другим человеком.
Благоприятные дни для Весов в марте 2021: 2,6, 11, 15, 20,24, 29
Неблагоприятные дни для Весов в марте 2021: 4, 8, 13, 17, 22, 27, 31
Для Скорпионов март станет периодом новых возможностей, интересных и «вкусных» в плане личностного развития и профессиональной самореализации предложений, продуктивного самопознания и крайне выгодных для них стечений обстоятельств. Да и люди, с которыми вы тесно взаимодействуете, окажут вам всестороннюю поддержку.
В результате вам предстоит определиться с будущим направлением деятельности, использовать все подвернувшиеся вам шансы, заработать на том, что другие делают бесплатно, и наконец-то почувствовать, что всё в вашей жизни правильно, что вы по-настоящему на своем месте. А еще вы, вероятно, развлечетесь, кем-то ловко манипулируя.
В начале месяца небольшие непредвиденные расходы закроют какой-то набивший уже оскомину вопрос. В середине марта все сложится самым благоприятным для вас образом. В конце месяца ожидается старт индивидуального проекта, в ходе которого вы пересечетесь с самыми разными людьми и из каждой встречи извлечете какую-то пользу.
Благоприятные дни для Скорпиона в марте 2021: 3, 7, 12, 18, 22, 26, 30
Неблагоприятные дни для Скорпиона в марте 2021: 1, 5, 9, 15, 20, 24, 28
Гороскоп на март для Стрельца
Стрельцы в марте будут более беспокойны, чем обычно. Может появиться чувство неудовлетворенности тем, что происходит с вами и вокруг вас, возникнет потребность в радикальных переменах. Правда, есть вероятность, что вы пустите все на самотек и посмотрите, куда выведут вас обстоятельства, складывающиеся без вашего участия.
К тому же вам предстоит проверить на прочность многолетние отношения – профессиональные, дружеские, родственные, и не факт, что после этого от привычного круга общения хоть что-то останется. Зато в результате вы получите полное обновление, которое при правильном подходе станет для вас настоящим благом.
В начале месяца вам предстоит с кого-то стребовать какие-то выплаты; кроме того, лихорадочная активность будет сменяться моментами апатии, и тут важно найти точку опоры и равновесия. В середине марта вы можете как разрушить что-то значимое, так и создать нечто поистине уникальное – все будет зависеть от вашего настроения и от оказываемого на вас влияния. В конце месяца вы возьмете свою судьбу в свои руки.
Благоприятные дни для Стрельца в марте 2021: 1, 6, 10, 14, 20, 24, 29
Неблагоприятные дни для Стрельца в марте 2021: 3, 8, 12, 18, 22, 27, 31
Козероги в марте будут жаждать покоя, однако получить его окажется не очень просто – на работе придется в срочном порядке и в немалом количестве решать какие-то давние вопросы, контактировать со множеством разных людей, пропускать через себя огромный пласт информации и как-то реагировать на ее основную массу. Да и дома собственные беспокойные мысли не дадут расслабиться (но зато подвигнут на поступки, которые действительно вам необходимы, и которые избавят от серьезных проблем).
В начале месяца вы извлечете выгоду из доброго к вам отношения. В середине марта придется собирать воедино разрозненные и противоречивые сведения. В конце месяца не исключено столкновение с каким-то новатором, понять которого будет трудно.
Кроме того, вам предстоит разобраться, кому из вашего окружения вы можете доверять, а от кого лучше держаться подальше; получить навыки, которые вы раньше всерьез не воспринимали; затеять и выдержать непростой, но нужный вам разговор.
Благоприятные дни для Козерога в марте 2021: 4, 8, 13, 17, 23, 27, 31
Неблагоприятные дни для Козерога в марте 2021: 2, 6, 11, 15, 20, 25, 29
Водолеи в марте будут до неприличия активны на работе и чрезвычайно ленивы в частной жизни. Все бытовое вы, скорее всего, отложите на неопределенный срок и вне профессиональной деятельности станете просто расслабляться, причем иногда – весьма странным образом. В деловой же сфере вас будет много и везде, вы поучаствуете в массе всевозможных проектов, повлияете на судьбу коллег и на их решения, начнете диктовать резкие условия начальству (заказчикам, компаньонам), инициируете какое-то обучение.
В начале месяца какие-то убытки подвигнут вас на поиск дополнительного источника доходов и/или заставят отказаться от какой-то не очень полезной привычки. В середине марта от вас будет многое зависеть не только в вашей жизни. В конце месяца вас ждет сюрприз.
Кроме того, вам, вероятно, предстоит составить долгосрочный служебный план – не только для себя, но и для других людей; съездить туда, где вы уже были, но где вам по-прежнему интересно; попробовать свои силы в чем-то оригинальном.
Благоприятные дни для Водолея в марте 2021: 1, 5, 10, 14, 21, 25, 28
Неблагоприятные дни для Водолея в марте 2021: 3, 7, 12, 18, 23, 26, 30
Рыбы в марте будут вынуждены параллельно заниматься сразу несколькими проектами․ Зато в частной жизни вас ждет масса всего приятного: общение с теми, кто вас по-настоящему любит, какая-то изумительно-прекрасная релаксация, новые впечатления, которые обеспечат вас материалом для ваших грез и для творческого самовыражения.
В начале месяца ожидается интересное деловое предложение, правда, оно в результате может потянуть за собой массу дополнительных хлопот. В середине марта вы назло кому-то с работы, вероятно, осуществите какое-то свое желание. В конце месяца вы в чем-то проявите твердость.